3 Günde Karaciğer Yağlanmasını Azaltan Kür

3 Günde Karaciğer Yağlanmasını Azaltan Kür

3 Günde Karaciğer Yağlanmasını Minimum Seviyeye İndiriyor

Karaciğer yağlanması sorununa karşı hiçbir bir yan etkisi olmayan tamamen organik malzemelerden elde edilen çok etkili alternatif bu tedaviyi de deneyebilirsiniz.

Yağlanmış karaciğer sorunu, karaciğerinizde ki yağ oranının çok olması hastalığı denilmekte ve bu durum karaciğerinizin ağırlığını kendi ağırlığının %5 ile %10’u arasında artırmaya yol açmaktadır. Yağlı karaciğer hastalığının temeli alkolik olan ve alkolik olmayan olarak ikiye ayrılır. Bununla beraber bir de gebeliğin akut yağlı karaciğeri olarak adlandırılan yağlı karaciğer hastalığı da vardır, fakat bu hamile kadının karaciğerinde yağ biriktiği zaman ortaya çıkan nadiren görülen bir hastalıktır.


-------- Sponsorlu --------

Karaciğer, en temel görevi vücudu zararlı toksinlerden arındırmak, hayati ve sağlığınızı her yönden etkileyecek önemli organların başında gelmektedir. Sağlıklı olmayan bir yaşam biçimini alışkanlık haline getirdiğinizde yağlı karaciğer hastalığına yakalanmak kaçınılmaz olmaktadır. Sigara tiryakisi olmak, yüksek miktarda alkollü içecekler tüketmek ve düzenli olarak rafine ve işlenmiş yiyecekler tüketmek yağlı karaciğer hastalığından da öte karaciğer kanserine kadar yol açabilmektedir.

Karaciğer yağlanması hastalığı genel olarak toplumda sık görülen ve devamlı olarak uygulayabileceğiniz alışılagelmiş tedavisi olan bir hastalık olsa da, bilinen tedavilerin tersine hastada hiçbir yan etkiye sebep olmayan tamamen doğal malzemelerden oluşan çok etkili bir alternatif tedaviyi de tercih edebilirsiniz.


-------- Sponsorlu --------

İşte organik ve etkili bir yağlı karaciğer hastalığı ilacını hazırlamak için gerekli malzemeler:

Organik Karaciğer Kürü Malzemeleri

* Yarım Su Bardağı Saf zeytinyağı

*  ½ yemek kaşığı ince doğranmış Sarımsak

* ½ yemek kaşığı Zencefil (rendelenmiş)

* Yarım Çay Bardağı Portakal Suyu (Taze sıkılmış)

Hazırlanışı ve Kullanımı

İnce olarak doğranmış sarımsak, saf zeytinyağı, rendelenmiş zencefil ve taze sıkılan portakal suyu bir blender yardımıyla karıştırın ve malzemelerin pürüzsüz bir şekilde karıştığına emin olun.

Elde etmiş olduğunuz karaciğer kürünü, üç gece art arda yatmaya yakın bir bardak içerek tüketin.

Ayrıca beslenme düzeninizi gözden geçirmenizde de fayda olup, üzüm, elma,yeşil çay havuç ve tam tahıllıları ekleyebilirsiniz. Saymış olduğumuz yiyecekler karaciğer yağlanmasını engellemeye yardımcı olacak ve bu süreçte genel sağlığınızı iyileştirmeye katkı sağlayacaktır.

Bu faydalı haberden sonra 2 Saat İçerisinde Porselen Gibi Cildinizi Parlatacak Organik Maske Tarifi için tıklayınız.

4 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
  İhsan Ersavaş 27 Nisan 2017 - 17:31

  Bu kürü her akşam ayrı ayrı hazırlayıp bir kerede mi içeceğiz yoksa hazırlanan kürü suya karıştırıp 3 geceye mi böleceğiz?

   Ne Gündem 28 Nisan 2017 - 10:58

   Merhabalar İhsan Bey,
   Bu kürü her gece taze olarak hazırlayıp, 3 gün içeceksiniz. Yani her gün yatmadan taze yapacaksınız, beklemiş olmayacak.

    İhsan Ersavaş 7 Mayıs 2017 - 04:41

    Cevabınız için teşekkürler. Hassas bağırsak sendromu olanlara bir yan etkisi var mı? Ayrıca diğer önerilerinizde de bu tür(diyare yapıcı) yan etkiler varsa belirtirseniz iyi olur. Zevkle takip ediyorum paylaşımlarınızı. Kilo vermeye yarayan ancak diyareye sebep vermeyen paylaşımlar da bekleriz. Teşekkürler.

     Ne Gündem 10 Mayıs 2017 - 15:22

     İlhan bey güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Hassas bir sorununuz olduğu için hekiminize başvurmanızı tavsiye eder sağlıklı günler dileriz.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.