Bebek Cinsiyeti Hesaplama Aracı (Rus Takvimi)

Bebek Cinsiyeti Hesaplama Aracı (Rus Takvimi)
Genel 23 Şubat 2016 0 yorum

Rus takvimi nedir?

Rus takvimi sayesinde bebeğinizin cinsiyetini, anne – baba kanlarının yenilenme durumuna göre kesin olmamakla birlikte tahmin edilebilmektedir.


-------- Sponsorlu --------

Sizler için sayfamızda yer alan Rus Takvimi hesaplama aracında yapmanız gereken anne ve babanın doğum tarihi ve son olarak annenin görmüş olduğu adet (regl) tarihidir. Rus halkının bu yöntemi oldukça fazla tercih ettiği, sizin sadece istenilen bilgileri girmeniz gereken basit bir sistemdir. Bu sistem sadece tahmin amaçlı kullanılmakta olup, net sonucu 16. Haftanın sonunda bir hekimin ultrason cihazı ile bakarak bebeğin pozisyonuna göre görülmesinde alabilirsiniz.


-------- Sponsorlu --------

Rus takvimi ne kadar güvenilir diye soracak olursanız, bu yöntem tamamen tahmine dayalı olduğundan ve bilimsel bir test anlamı taşımadığından güvenilir olmamakla beraber sadece tahminden ibaret bir hesaplama aracıdır. Ancak anne adayları 16. Haftayı sabırsızlıkla bekledikleri için dayanamayıp rus takvimine göre ya da çin takvimine göre online bebek cinsiyeti hesaplama araçlarına sık sık başvurdukları görülmektedir. Şu bir gerçek ki rus takvimine göre yapılan cinsiyet hesapları yüksek oranlarda doğru çıkmaktadır.

Ne Gündem takipçileri için paylaştığımız bu hesaplama aracının faydalı olmasını dileyip, her şeyden  önce bebeğinizin sağlıklı, ailesine ve milletine hayırlı bir birey olmasını Yüce Rabbimizden niyaz ederiz.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.