Bilinçaltı Zayıflama ve Teknikleri

Bilinçaltı Zayıflama ve Teknikleri
Güzellik 30 Eylül 2016 1 yorum

Kilo Almamızın Sebebi Bilinçaltımız Mı? Bilinçaltı Kilo Aldırır Mı? Bilinçaltı Zayıflama Yolları Nelerdir?

Bilinçaltı Zayıflama konusunda Medikal Estetik Hekimi Dr. Gönül Ateşsaçan, geçmişte yaşanılan olayların bedeni bozabileceğini, özellikle kilo bedenle barışık olmama ve travmaların etkisiyle yaşadığımız duyguların bedene oturmasıdır. Bu travmalara örnek verecek olursak, terkedilme, yakının kaybedilmesi ya da başkasına travma gelmeyecek bir şeyin bize travma olarak gelmesi bizi yedirmeye ve içmeye yöneltmektedir.


-------- Sponsorlu --------

KİLO BEDENLE İLİŞKİNİN BOZULMASIDIR

Ruh ile bedenin uyuşmaması kilo almaya yol açmaktadır. Kilo almada bilinçaltının yeri çok önemli olup, bütün yaşamı etkileyen bilinçaltı ne kadar temiz ve pürüzsüz ise biz o kadar özgür yaratıcı ve en önemlisi sağlıklı oluruz.

Bilinçaltı Zayıflama Teknikleri

Dr. Gönül Ateşsaçan’ın kendisine gelen hastalara öncelikle kişinin yağ kas oranı ne kadar bu tespit edilir. Ardından kısa bir görüşme ile nerden hangi yöntemi istediği kararlaştırılır ve uzun bir görüşmeye geçip yaşadığı travmalar var mı? Bedeni ile hangi konulara takık? Kilo oranı ne kadar? Bu tür sorulara cevap aranır. Daha sonra hasta bilinçaltı zayıflama için frekans tedavisine alınır, kişinin mutlaka vücudundaki mineral, vitamin ve hormon dengesizliklerini görüp varsa bilinçaltı travmalar temizlenmeye başlanır.


-------- Sponsorlu --------

BÖLGESEL YAĞLANMA SORUNUNA ÇÖZÜM

Biliçaltı Zayıflama

Biliçaltı Zayıflama

En önemli konu olan bölgesel yağlanma kişileri mutsuz yapar. Kişi kıyafete giremiyor karnından yağlar çıkıyor ve kötü bir görüntüye sahipse mutsuz demektir. Bunun için mutlaka bölgesel yağlanma için yöntemler kullandığına değinen Dr. Ateşsaçan, bu yöntemlere örnek olarak soğuk lipoliz tedavisi ve çeşitli karışımlar vererek bölgesel zayıflamayı hızlandıran detoks yoluna gitmektedir.

Dr. Gönül Ateşsaçan’dan Kilo Vermenin Püf Noktaları

  • Ekmek, makarna yani karbonhidrat kişiye zarar verir ve her gün bir dilim ekmek yemeği durdurursak kilo almamız hızlanmaktadır.
  • Protein ağırlıklı beslenmek faydalı olacağından, böylelikle uzun süre tok kalınır.
  • Mutlaka sık sık sebze ve meyve yenilmeli, çünkü vücudun gereksinimi olan karbonhidrat bu sayede vücuda alınmış olacaktır.
  • Pişmiş ve çiğ sebze mümkünse günde iki öğün tüketilmelidir.
  • Yeşil elma sık tüketilebiilir. Kabuğun dışındaki pektin kişiyi tok tutacağı gibi hem de vücuttaki toksini dışarıya atmaktadır.

Dr. Gönül Ateşsaçan’dan bilinçaltı zayıflama konulu haberimizden sonra zayıflamaya zardımcı Mucize Yeşil Elma Detoksu için lütfen bağlantıya tıklayınız.

 

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.