Bir Çok Hastalığın Devası Aslan Pençesi Kürü

Bir Çok Hastalığın Devası Aslan Pençesi Kürü

Düz yapraklı aslan pençesi kürünün faydaları saymakla bitmiyor. Bitkilerden gelen sağlık önerilerinin uzman ismi Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu programlarında aslan pençesi olarak bilinen bitkinin üzerinde özellikle duruyor. Bu otun hem düz yapraklı hem de testere dişli olanı doğada yetişiyor ve Saraçoğlu Hoca her iki türün de artık koruma altına alınması gerektiğini söylüyor. Pek çok hastalığa deva olduğu görülünce azalmaya başlayan aslan pençesi çeşitleri yurt dışına da çok götürülüyor.


-------- Sponsorlu --------

Aslan Pençesinin Faydaları Arasında;

  • Lenf bezi, rahim ve prostat kanserleri ile meme kanserlerinde metastası (yayılmayı) önler.
  • İyi huylu prostat büyümesini durdurur.
  • Menopoz şikayetlerini azaltır, hormon dengeleyicidir.
  • Migrenin en doğal ilacıdır.
  • Miyomların gelişmesini durdurur.

Yaprak, sap ve çiçeklerinin kurutulması ile elde edilen bitkiden yapacağınız çayı düz yapraklı aslan pençesi kürü olarak yılda iki kere olmak üzere bir ay boyunca uygulayın.


-------- Sponsorlu --------

Aslan Pençesi Çayı Hazırlanması

Bir bardak sıcak suya bir tatlı kaşığı kurutulmuş otu koyun ve 7 dakika kadar, kapağını kapatarak kaynatın. Sıcakken süzün, sonra ılıtın. Akşam yemeklerinden sonra için. İbrahim Saraçoğlu düz yapraklı aslan pençesi kürü için muhakkak bir hastalığınızın olmasını beklemeyin. Tarif edilen sürelerde yapar ve içerseniz pek çok hastalığa karşı doğal bir önlem almış olacaksınız. Doktorunuz modern şehir hayatında migrene karşı kesin çözüm sağlaması bile bir nimettir diyor.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.