Bira Yöntemi İle Saç Uzatma

Bira Yöntemi İle Saç Uzatma
Güzellik 4 Şubat 2017 0 yorum

Benim saçlarım çok az uzuyor, saçlarım çok cansız ve bu nedenle hacimli saçlara sahip olmak istiyorsanız kullanacağınız tek ürün Bira Yöntemi ile Saç Uzatma

Bira Yöntemi ile Saç Uzatma işleminde, birayı saçlarınıza uyguladıktan sonra biranın saçlarınıza olan farkını hissedince çok şaşıracaksınız. Birayı saçlarınıza uygulamadan önce mutlaka saçınızı şampuanla yıkayınız. Yurt dışında bira yönteme ile saç uzatmak oldukça popüler olup, alkolsüz bira kullanmanızda herhangi bir sakınca yoktur.


-------- Sponsorlu --------

Saçlarınızı yıkadıktan sonra birayı ocağınızın üzerinde ısıtarak asitleri yok edilir. Bira ocağın üzerinde yaklaşık olarak 1-2 dakika kaynatılır ve soğutularak kullanıma hazır hale getirilir. Bira, şerbetçi otu (Bknz: Şerbetçi otu ve faydaları) ve arpa mayalandırılarak yapılıyor. İşte bu maya sayesinde saçlarınızın tüm protein ihtiyacı karşılanmış olacaktır.

Bira Yöntemi ile Saç Uzatma özelliği dışında bira saçları koruyucu bir tabaka gibi boyalı saçları uzun süre muhafaza eder, saç tellerini onarır ve boyanın akmasını önler. Yani boyanan saçların ömrünü uzatıyor. Özellikle bakır, kızıl vb. gibi renklere saçını boyatan hanımlar bu kürden çok memnun kalacaklardır.

Biranın Saça Uygulanışı Nasıl Olmalıdır?

Yıkamış olduğunuz saçlara bira özenle dökülür. Tüm saçların bira ile ıslanmasına özen gösterin. Sonra saçlarınızı elinizle sıkın ve saç diplerine masaj yapın. Birayı tüm saç ve diplerine uyguladıktan sonra saç toplanır. 5 dakika kadar bekledikten sonra ılık su ile saçlar durulanır.


-------- Sponsorlu --------

Bira Yöntemi ile Saç Uzatma

Bira Yöntemi ile Saç Uzatma

Bira ile saçlarına bakım yapan dünya starlarının da olduğu bilinmektedir. Kozmetik ürünlerin yanı sıra Bira Yöntemi ile Saç Uzatma kullananların daha memnun kaldığı yapılan yorumlarla tespitlidir. Biranın maya etkisinin daha uzun süre saçınızda kaldığı düşünülürse daha etkili olduğu kaçınılmaz olacaktır.

Saçlarınızı fön yaptıktan sonra ipek gibi yumuşacık olduğunu görecek ve ne kadar kolay şekil aldığını görünce şaşıracaksınız. Saçınızda herhangi bir şekillendiricinin olmamasına rağmen bu kadar hacimli duruşu sizi çok memnun bırakacak ve bu yöntemden kesinlikle vazgeçemeyeceksiniz.

Bu yöntemi beğeneceğinizi ve memnun kalacağınızı ümit ederek yumurta akı ile peçete maskesi tarifimiz için bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve çevrenizle paylaşmayı ihmal etmeyiniz.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.