Botoks Etkili Organik Maske Tarifi

Botoks Etkili Organik Maske Tarifi

Dr. Gönül Ateşsaçan Özel Botoks Etkili Serum Tarifi – İğnesiz Botoks Etkili Organik Maske Tarifi

Dr. Gönül Ateşsaçan organik maske tarifi ile hiçbir müdahale yaptırmadan, neştersiz, iğnesiz botokslu gibi görünen tüm kırışıklardan arınmış pürüzsüz ciltlerden arınmak ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Ne Gündem ekibi olarak bu haberimizde Dr. Gönül Ateşsaçan’ın sizlere çok etkili tarifini araştırdık bu tarifi evde kolaylıkla yapabileceğiniz botoks etkisi yaratan organik maske serumu tarifini paylaşıyoruz.


-------- Sponsorlu --------

Organik Maske Tarifi

Organik Maske Tarifi

Cildin altına uygulanan tedaviler yani tıbbi tedavilerin yanında evde kolaylıkla yapılabilecek sadece aktardan alacağımız özel yağlarla yapılabilecek özel etkili botoks etkisi yaratan organik maske aşağıda anlatılmış olup, iğneden korkanlar, mimiklerimi kaybetmek istemiyorum diyenler kağıt kalem hazırlasın.

Dr. Gönül ATEŞSAÇAN – Botoks Etkili Organik Maske Tarifi

Son yılların gözde estetik müdahalesi Botoks olup, ama pek çok şeyin olduğu gibi botoksla gelen güzelliğinde bir bedeli vardır. Bunların arasında en sık rastlanan iğne acısı ve mimik kaybı gibi. Şimdi size botoks yaptırmadan botokslu gibi gergin bir cilde sahip olacağınız tarifi Dr. Gönül Ateşsacan aşağıda vermiştir.

Botoks Etkili Serum


-------- Sponsorlu --------

  • Papatya Yağı (3-4 Damla)
  • Buğday Yağı (3-4 Damla)
  • Jojoba Yağı (3-4 Damla)
  • Üzüm Çekirdeği Yağı (3-4 Damla)
  • Avokado Yağı (3-4 Damla)
  • Argan Yağı (3-4 Damla)

Botoks Etkili Serum Hazırlanışı

Öncelikle aktarcılardan temin ettiğimiz papatya yağını bir kasenin içerisine damlatıyoruz. Daha sonra cilt rengini açmaya yardımcı buğday yağını damlatıyoruz. Sonra cildin beslenmesini sağlayan jojoba yağını ekliyoruz. Ciltteki lekelerin giderilmesinde etkili olan üzüm çekirdeği yağını damlatıyoruz. Peeling etkisi gösteren avokado yağını ve son olarak argan yağını damlatıp karıştırıyoruz.

Tamamen organik olan bu malzemelerin karışımından meydana gelen maskemiz botoks etkisi yaratacaktır. Ayrıca bu karışım cildin bütün gece beslenmesini ve cildin rengini açarak homojen olmasını sağlamaktadır.

Botoks Etkisi Yaratan Organik Maske Nasıl Uygulanır?

Gece yatmadan bu maske yüze sürülmelidir. Böylelikle cilt yıpranmayacak, cilt soyulmayacak, cilt nemlenecek ve rahatlıkla güneşe çıkılabilecek. Ama eğer yağlı bir cildiniz varsa karşıma ek olarak uygulama aşamasında 3 damla limon eklenmesi gerekmektedir. Dr. Gönül Ateşsaçan organik maske tarifi ciltte serum etkisi ve botoks etkisi yaratacağından her akşam yatmadan uygulanması durumunda, bir hafta gibi kısa süre sonra yataktan çok daha genç ve gergin bir cilt ile karşılaşacağınızın altını çizmiştir. Organik maske cildimize, boynumuza ve ellerimize yedirerek sürülmelidir. Bu serumun etkisi ilk günden görülmekte ve cildin toparlandığına gözlerinizle şahit olabilirsiniz.

Dr. Gönül Ateşsaçan’ın zayıflamanıza yardımcı çok etkili Yeşil Elma Detoksu tarifi için bağlantımıza tıklayabilirsiniz.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.