Çocuk Sahibi Olmak İsteyenlere Altın Gibi Tavsiyeler

Çocuk Sahibi Olmak İsteyenlere Altın Gibi Tavsiyeler

Sperm olmaması veya hareketli spermlerin azlığı erkeklerde çocuk sahibi olamamanın en yaygın nedenleri arasında sayılıyor. FSH testleri bunları ölçüyor. Böyle bir teşhis konduğu zaman beyler asla telaşa ve ümitsizliğe kapılmadan doğal bitki kürlerinden destek alabilirler. Alanın güvenilir ismi Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kademeli bir bitki kürü öğütlüyor.


-------- Sponsorlu --------

Doğal Güçlendiriciler

Pek çoğumuzun bildiği gibi keçiboynuzu pekmezi cinsel sorunların çözümünde yardımcı olarak kullanılır ve sık sık öğütlenir. Bu besinin ismi aynı zamanda çocuk sahibi olmak için öneriler arasında da geçmektedir. Pekmezle beraber sabah akşam birer tane olmak üzere içilecek doğal E vitamini tabletleri de doğal reçetemize dahildir. Kür üç kadar devam etmelidir.


-------- Sponsorlu --------

Kırkkilit Otu ve Aslan Pençesi Bitkisi

İlk aşamalar dediği başlangıç sürecinde Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu çocuk sahibi olmak için öneriler içinde kırkkilit oyu çayını da mutlaka sayıyor. Keçiboynuzu pekmezi küründen sonra kırkkilit otundan demleyeceğiniz çayı akşamları mutlaka ılık halde için. Vücuttaki sperm sayısının artmasında ve eğer varsa spermlerdeki morfolojik bozuklukların doğal yollarla düzeltilmesinde bu çaylar kesinlikle çok yardımcı olacaklardır. Tavsiye edilen kürler testere dişli aslan pençesi bitkisi ile devam etmektedir. Fakat her kür sonunda yapılan ölçümlerde belki de çocuk sahibi olmak için yeterli ve kaliteli sperm sayısına ulaşıldığı da görülebilir.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.