Dr. Feridun Kunak Zayıflamaya Yarayan Çay ve Kür Tarifleri

Dr. Feridun Kunak Zayıflamaya Yarayan Çay ve Kür Tarifleri

Dr. Feridun Kunak Zayıflamaya Yarayan Çay ve Kür Tarifleri

Sağlık programları içinde ayrı bir yeri olan Dr. Feridun Kunak Şov isimli programın 19 Nisan tarihli yayınını kilo sorunu olan herkes izlemeli. Çünkü programda ele alınan konu fazla kilolardan kurtulma yollarıydı. İster yağ yakmaya yardımcı olacak tarifler deyin, isterse sağlıklı kilo vermenize yardımcı olacak doğal karışımlar olarak adlandırın, Feridun Kunak zayıflamaya yarayan çay ve kür tarifleri çok fayda sağlayan ve metabolizmayı hızlandıran doğal reçetelerdir. Programın bir önceki bölümü olan 18 Nisan tarihli yayın sırasında verilen elmalı ve limonlu sirkenin günde üç kere bir fincan şekilde içilmesi hızlı kilo vermede de temel olan uygulamadır. Bu sirke aynı zamanda şeker hastalığına ve karaciğer yağlanmasına karşı kullanılacak doğal bir tariftir.


-------- Sponsorlu --------

 

zayıflama kürü

zayıflama kürü

Doğal Zayıflama Kürleri

Günümüzde herkesin sorunu olan fazla kilolarla mücadele için zayıflama haplarına güvenmeyin, kendi metabolizmanızı hızlandırmaya bakın. Bunun için Feridun Kunak metabolizmayı hızlandıran karışım tarifi kolayca hazırlanabilir.


-------- Sponsorlu --------

  • 1 kase yoğurt,
  • 1 limonun suyu,
  • 1 tatlı kaşığı pul biber ile karıştırılarak yatmadan önce yenebilir. Pul biberi acı buluyorsanız sumak kullanabilirsiniz. İsteyenler bu karışıma dövülmüş keten tohumu da katabilirler.

Bu tariften başka programda Feridun Kunak zayıflama kürü tarifi de verildi. Bunun için;

  • Yarım demet maydanoz,
  • Bir limon suyu,
  • Bir bardak su ile birlikte blenderda çekiliyor. İsteyen içine salatalık da ilave edebilir. Bu karışımı süzmeden sabahları aç karnına bir bardak içmeniz hızlı kilo vermenize yardımcı olacaktır.

 

Sağlıklı Yaşam İçin

Günümüzün en büyük sağlık sorunları arasında yer alan fazla kilolar beyaz ekmekten, şekerli yiyeceklerden, yağlı gıdalardan uzak durarak ve daha fazla hareket edip egzersiz yaparak azaltılabilir. Aynı zamanda evde kolayca hazırlayabileceğiniz doğal kürler de sağlıklı kilo vermenize yardımcı olacaklar. Örneğin gene bir önceki programda verilen;

  • 1 çay kaşığı mahlep tozu,
  • 1 çay kaşığı çörek otu tozu,
  • 1 çay kaşığı tarçın ve
  • 1 çay kaşığı yoğurt karışımını hazırlamak ve her gün yemeklerden önce bir kaşık yemek de metabolizmanızı hızlandıracaktır.

 

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.