Ender Saraç Sarımsak Çayının Faydası

Ender Saraç Sarımsak Çayının Faydası

Sarımsak Çayının Faydaları Nelerdir? Sarımsak Çayı Nasıl Hazırlanır? Sarımsak Çayı Kullananlar Ne Diyor? Sarımsak Çayı Nasıl Kullanılır?

Ender Saraç; doğal hayatın faydalarını bizler ile buluşturuyor. Son dönemde en fazla dikkat eden ve birçok kadının ilgisini çeken sarımsak çayı da Ender Saraç’ın en özel tariflerinden biri haline gelmiş durumda. Ender saraç Sarımsak çayının birçok faydası olduğunu ve bu faydalarından en önemlisinin kişilerin kilo vermesine yardımcı olması olduğunu söylüyor. Ender Saraç; sarımsak çayının kilo vermeye yardımcı olduğunu ancak kişilerin yine de kilo verme konusunda aceleci olmaması gerektiğini ve sağlıklı bir şekilde yeme tarzlarını değiştirerek zayıflamaları gerektiğini tarifine ekliyor.


-------- Sponsorlu --------

Birçok kişi Angelina Jolie’nin nasıl kilo verdiğini merak ediyor; Ender Saraç bu durumun sarımsak çayı sayesinde olduğunu paylaştı. Kişilerin kendini kilo vermeye hazır hissetmeden kilo vermeye başlamasının neredeyse mümkün olmadığını da söyleyen Ender Saraç; kilo vermenin bedensel ve zihinsel bir durum olduğunun altını çiziyor.


-------- Sponsorlu --------

Sarımsak Çayı

Sarımsak Çayı

Sarımsak çayını yapmak için; 2 bardak kadar suyun içine 4 ya da 5 tane bilye büyüklüğünde taze zencefil atılır ve 6 dakikaya yakın kaynatılır. Kaynayan karışımın içine 2 büyük diş sarımsak atılır. karışıma son olarak yarım tatlı kaşığı kadar taze limon suyu konur. Karışımı rahat içmek için içine 2 çay kaşığı kadar bal koymanız yeterli olacaktır. Karışımdan sabah ve akşam olmak üzere 1 fincan içmeniz yeterli olacaktır. Çok aç olduğunuz zamanlarda ya da çok fazla yediğinizi hissettiğiniz zamanlarda bu çayı tüketmemeniz son derece önemli.

Sarımsak çayı; yağ yakıcı, tok tutucu ve toksin atıcı bir özelliğe sahip. Vücudunuzdaki ödemi atmanız bu çay sayesinde çok daha kolay olur. Çay aynı zamanda yağ yakma işlemini de hızlandırdığı için diyet yapan kişinin su kaybı azalır ve verdiği kiloları hızlı bir şekilde almaz.

Sarımsak Çayı Ne Zaman Tüketilmeli?

Sarımsak çayını doğru bir şekilde tüketildiği zaman antioksidan görevi de görmekte ve kişileri kışın hastalıklarından da korumaktadır.

Sabah kahvaltıdan önce akşam yemekten sonra sarımsak çayını içmeniz zayıflamanız üzerinde etkili olacak aynı zamanda sindirim sisteminizin çalışmasını da hızlandıracaktır. Sindirim sisteminizin düzenlenmesi de zayıflama ve hastalıklar üzerinde olumlu etkilere sahiptir.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.