Feridun Kunak Tansiyonu Dengeleyici Limonlu Kür Tarifi

Feridun Kunak Tansiyonu Dengeleyici Limonlu Kür Tarifi

Dr. Feridun Kunak Tansiyonu Dengelemeye Yarayan Limonlu Kür Tarifi

Hafta içine denk gelen günlerde (Cuma hariç) sabah saatlerinde yayına giren Dr. Feridun Kunak Şov programları ilgi çekmeye devam ediyor. Çünkü programlarda herkesin ortak dertleri ele alınıyor ve alternatif tıp çözümleri içinde doğal reçeteler sunuluyor. Dr. Feridun Kunak tansiyonu dengelemeye yarayan limonlu kürü tarifi de verilen bu doğal reçetelerden biri ve yapılması da çok kolay. Doktor bu tarifi bir çeşit kireç çözücü olarak tanımlıyor ve damarları tıkayan zararlı plakları doğal olarak söker, temizler ve kanın kolayca akmasını sağlar diyor. Böylece programda yüksek tansiyon hastalarına karşı doğal bir çözüm anlatılıyor.


-------- Sponsorlu --------

Tansiyonu Dengelemeye Yarayan Limonlu Kür Tarifi

Tansiyon Dengeleyici Limonlu Kür

Limonlu Kürü Nasıl Yapabilirsiniz?

Tansiyonu dengelemeye yarayan limonlu kür tarifi Feridun Kunak tarafından her zaman kullanılabilecek doğal bir ilaç olarak veriliyor. İhtiyacınız olan malzemeler ise;


-------- Sponsorlu --------

  • 20 adet limonun suyu,
  • 10 diş sarımsak,
  • 1 tutam çileğin yeşil sapları, hatta çilek bitkisinin kendi yapraklarından bir iki adet.

Cam bir kavanoza sıktığınız limonların sularını koyun. Sarımsakları içine atın fakat biraz ezin. Hatta çilek saplarını da elinizle ezerek atabilirsiniz. Kapağını sıkıca kapatacağınız kavanozu 20 gün kadar bekletin fakat bu süre içinde her gün bir saat kadar güneşte bırakın. Arada da tahta bir kaşıkla karıştırın. 20 gün sonra günde bir çorba kaşığı ölçüsünde için. Damarlarınızdaki tıkanıklıklar açılacak, yüksek tansiyonunuz dengelenecektir. Fakat zaten tansiyon ilacı kullanıyorsanız doktorunuza sormadan bu kürü denemeyin. Çünkü hem ilaç hem de tansiyon dengeleyici limonlu kür kanınızı gereğinden fazla sulandırabilir.

Feridun Kunak Tansiyon Ne Demektir?

Damarlarda akan hayat suyumuzun basıncını anlatan tansiyonun normalden yüksek veya alçak olması sağlık açısından sorundur ve yüksek tansiyon daha risklidir. Yüksek tansiyon hastaları beyin damarlarının çatlaması, beyin kanaması ve felç tehlikesi altındadırlar. Bu yüzden damarları zorlayan hareketlerden (tuvalette ıkınma gibi) uzak durmalıdırlar. Normal tansiyon seviyesi kaçtır sorusunun belli rakamları yoktur, kişiye göre değişir. Fakat ortalama olarak büyük ve küçük tansiyon olarak geçen değerler arasında küçük tansiyonun yüksek olması doktorlar tarafından daha riskli kabul edilmektedir.

Bel ağrılarına iyi gelen ve eklem rahatsızlıklarına olumlu etki gösteren Çiğ Patates Suyu Kürü için Tıklayınız.

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.