Gelmiş Geçmiş En Etkiyi Yağ Yakıcı İçecek

Gelmiş Geçmiş En Etkiyi Yağ Yakıcı İçecek
Ev Yapımı 16 Mayıs 2017 3 yorum

En Etkili Yağ Yakıcı İçecek Hakkında Her Şey

İlk çağlardan beri insanların temel tedavi kaynağı olan doğa da pek çok hastalığa iyi gelen besin ve bileşenleri bulabiliriz. Tıbbın en büyük avantajı olan doğada besinleri yan etkileri olmadan ve ucuza alabilirsiniz. Pek çok hastalığın tedavisinde kullanılan doğal içecek chia ve limon ile kısa sürede yağlarınızdan kurtulmanız mümkün. Yağ yakıcı çay sağlık açısından son derece önem taşımaktadır. Faydalı içeriği ile soğuk algınlığından da korumaya yardımcı olmaktadır. Yağ birikimini önleyerek vücudu da temizlemektedir.


-------- Sponsorlu --------

Limonun Etkileri

B, C vitaminleri, fosfor, potasyum, magnezyum, florin sodyum, demir, kalsiyum açısından oldukça zengindir. Kalorisi oldukça düşüktür. Vücut için güçlü bir temizleyici olarak karşımıza çıkmaktadır. Vücuttan toksinleri atmaya yarayan lifler bakımından da zengindir.

Chia’nın Faydaları

Kaldiyum, lif, omega 3 yağ asitleri, proteinler bakımından zengindir. Kuvvetli ve doğal bir antioksidandır. Kan şekeri seviyesini de düzenlemektedir. Yağ yakıcı fiyatları chia açısından son derece uygundur. Uygun fiyatlara chia sahibi olmanız mümkün. Duygunluk hissi vermektedir. Kilo vermede oldukça etkili olsa da bunların yanı sıra fiziksel aktivite ve düzenli beslenme kurallarına da uyulmalıdır.


-------- Sponsorlu --------

Vücutta Biriken Yağları Yakmak İçin Chia Ve Limon

Limon ve chia son derece sağlıklı malzemelerdir. İki besin de hem ucuz hem de kolay bulunabilir özelliğe sahiptir. Yağ yakıcı kür ise oldukça sağlıklıdır.

Chia ve Limon Suyu İçin Gereken Malzemeler

 • 1,5 su bardağı su
 • 1 yemek kaşığı bal
 • Yarım adet limonun suyu
 • 1 yemek kaşığı Chia tohumu

Chia-Limon Suyunun Hazırlanışı Ve Kullanımı

Chia tohumları en az bir saat suda bekletilmelidir. Suyu emince içinde bulunan lifler sebebiyle jelimse topak görünümü almaktadır. Yağ yakıcı zararları ise sanılanın hiç yoktur. Son zamanlarda herkesin konuştuğu chia ve limon suyu karıştırılarak kısa sürede yağlardan kurtulabilirsiniz. Tüm malzemeler mutfak robotuna konularak iyice karıştırılmalıdır. Yağ yakıcı özelliğe sahip içecek kısa sürede hazırlanmaktadır. Bu içecek her gün sabahları tüketilmelidir. Metabolizma hızlanmakta ve bunun yanı sıra hızlı, etkili şekilde kilo verilmektedir.

Doğal Yollarla Sadece 9 Adımda Baş Ağrılarınızı Bıçak Gibi Kesip Atmak için tıklayınız.

3 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
  Ayla Gūrsoy 14 Temmuz 2017 - 14:52

  Bal katmadan yapsak olurmu

   Ne Gündem 24 Ağustos 2017 - 11:24

   Zararı dokunuyorsa sağlığınıza katmadan deneyebilirsiniz.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.