Göbek Eriten ve Zayıflamaya Yardımcı olan Limonlu Yoğurt Kürü

Göbek Eriten ve Zayıflamaya Yardımcı olan Limonlu Yoğurt Kürü

Vücudunuzda istenmeyen kilolarınızdan kurtulmak için, göbek eritmek ve vücuttaki yağlardan kurtulmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız Yoğurtlu Zayıflama Kürünü uygulayın. Uygulanması çok kolay olan bu kürün hazırlanabilmesi için pul biber,yoğurt ve limon gerekmektedir.(pul biber yerine zencefil ve zerdeçal da kullanabilirsiniz)

Göbek bölgesindeki aşırı ve sizi rahatsız eden kilolarınızdan kurtulmayı başaramıyorsanız mutlaka Prof. Dr. İbrahim Saracoglu’nın sunduğu yoğurt ve limon kürü mucizesini denemenizi tavsiye ediyoruz.


-------- Sponsorlu --------

Yoğurt-Limon-Pul Biber Kürü ile Zayıflama Yolu

Denemiş olacağınız limonlu yoğurt kürünü hazırlamaya başlamadan önce bilmeniz gereken kural bu kürü en az 2 hafta devam etmeniz gerektiğidir. Zayıflamaya yardımcı olan bu kürü 3-4 gün deneyip sonrasında faydası olmadığını düşünmeniz doğrultusunda bırakmanız yanlış olacaktır. Zorlanmadan ve kolay bir şekilde hazırlayacağınız Limon Yoğurtlu kür tarifi sayesinde göbek bölgenizdeki yağlardan, kilolarınızdan hızlıca kurtulacaksınız.

Limon Yoğurt Kürü için kullanılıcak Malzemeler:

  • 1/2 limondan elde edilecek limon suyu
  • 5 tatlı kaşığı dolusu  yoğurt (Yarım Yağlı olmasına özen gösterilmelidir.)
  • 1/2 tatlı kaşığı dolusu pul biber (pul biber elimizde yok ya da sevmiyorsak zencefil veya zerdeçal tercihen olabilir.)

Limon Yoğurt Kürü Nasıl Yapılır – Hazırlanışı


-------- Sponsorlu --------

Biraz önce yukarıda vermiş olduğumuz bilgiler doğrultusunda limonun suyunu, yoğurdu ve pul biberi belirtilen ölçülere uygun olması şartıyla derince bir kase içerisinde karıştırma işlemine başlanır.
YAPILIŞI: Hazırlamış olduğumuz bu kürü gece vakti uyumadan yarım saat önce yemeye özen gösteriniz. Bu karışımı yedikten sonra  başka hiç bir besin yememeniz gerekmektedir. Eğer sonuç almak istiyorsanız sabırlı bir şekilde en az 15 gün boyunca bu işlemi tekrarlamaya özen gösterin. Kullanımdan 15 gün sonra vücudunuzdaki değişikliği sizde göreceksiniz.

Limonlu Yoğurt Kürü Deneyenler

Vermiş olduğumuz Yoğurt Limon Pul biber kür karışımını deneyenler ve bu şekilde zayıflayan değerli Negündem okurlarımızın yorumlarını bekliyoruz. Aklınıza takılıp ve cevap bulamadığınız sorular varsa biz buradayız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. Çünkü siz değerli ziyaretçilerimizin sorularını cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Sağlıcakla kalınız…

—- Geçirmiş olduğumuz Kış soğuklarında ve hareketsiz günlerde aldığınız kilolarınızı bu yöntemi deneyerek rahatlıkla verebileceksiniz. Yaz mevsimi kapıya dayandı. Elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.