2016 Model Honda’nın Yeni Kuşak Ayak İzi!

2016 Model Honda’nın Yeni Kuşak Ayak İzi!
Genel 22 Haziran 2015 0 yorum

Amerikanın New York şehrinden gerçekleşen Otomobil Fuarı sürprizlerle dolu geçerken, Volkswagen ve Honda haricinde tüm dünya devleri yeni modellerini dünyanın merkezi olan sergide sergilediler ve Yeni Civic’in yeniden doğumu da NY oldu.


-------- Sponsorlu --------

Japonya’nın medarı iftiharı olan otomobil devi Honda, otomobil sektöründe büyük ölçüde atağa kalkmaya hazırlanırken, 2008 yılındaki krizinin ve Japonya’da gerçekleşen felaketler deprem ve ardından Tsunami ile ciddi derecede yaralar alan şirket, kısa sürede toparlanarak ve geleceğin gençleşmekte olacağını hissetmiş gibi görünüyor.

2014 yılının ikinci yarısından sonra modellerinden CR-V olmak üzere çoğu modellerini yenileme kararı alan Honda, dizel otomatik kombinasyonuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.


-------- Sponsorlu --------

Honda’nın çok fazla satan modeller arasın da yerini alan Civic ailesi yeniden yenileniyor ve 2016 model olarak ilk kez Amerika’da merhaba demeye hazırlanan yeni Civic’in konsepti ilk olarak2 Nisan’da kapılarını açan NY Otomobil Fuarı’ndaki önemli göstergelerden birisi oldu.

Yeni Honda Civic için Amerika Birleşik Devletleri ‘nden sonra 2016 senesi içerisinde Avrupa ve Türkiye için üretime girecek olan honda, Kopsept olarak bir araca bakıldığı zaman artık çok daha eğlenceli, tam anlamıyla gençlere hitap eden, daha dinamik bir Civic’den bahsediliyor.

A’dan Z’ye değiştiği izlenimi bırakan Civic artık turboşarjlı motorlarla piyasaya sunulacak, bunların biriside 1.5 litrelik turboşarjlı motorlar olması planlanmıştır.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.