Göğüs Sıkılaştırmak için İncir Çekirdeği Yağı

Göğüs Sıkılaştırmak için İncir Çekirdeği Yağı

Göğüs Sıkılaştırmak Mümkün mü? Göğüs Dolgunluğu için Neler Yapılmalı? İncirin ve İncir Çekirdeğinin Faydaları Göğüs Büyütmenin Etkili Yolları ve İncir Çekirdeği Yağı ile Göğüs Sıkılaştırma Yöntemi

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun göğüslerin sıkılaştırılması konusunda önerdiği kürü, makalemizde sizlerle paylaşacağız. Elbette her bayan daha sıkı ve daha diri göğüslere sahip olmak istemektedir. Göğüslerin yapısı; sık kilo alınması verilmesi, özellikle hamilelik ve emzirme dönemi, yanlış iç çamaşırı kullanımı ve yaşın ilerlemesi gibi etmenlere bağlı olarak değişime uğramakta ve zamanla sarkmalar oluşabilmektedir.


-------- Sponsorlu --------

Yukarıda sayıldığı gibi göğüslerin zamanla deforme olması neticesinde bayanların büyük kısmı, birtakım estetik operasyonlara veya pahalı ürünlere umut bağlamaktadır. Ancak her bireyin maddi açıdan bu kadar imkanı olmayabilir. İşte bu kişilerde doğal bakım formüllerine başvurarak eski görünümlerine kavuşmaya çalışmaktadır.

Doğal bakım denildiği zaman akla ilk gelen isimlerden birisi olan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun önerdiği kür olan İncir Çekirdeği Yağı ile Göğüs Sıkılaştırma kürünü sizlerle paylaşacağız. Oldukça hesaplı ve kolaylıkla hazırlanan bu kür ile 3 ay gibi kısa bir sürede düzenli uygulama ile önemli bir yol kat edebilirsiniz.

İncir Çekirdeği Yağı - Göğüs Sıkılaştırma

İncir Çekirdeği Yağı – Göğüs Sıkılaştırma

Göğüs Sıkılaştırıcı Kürün Yapım
Bu kürün hazırlanmasında cildi sıkılaştırıcı özelliği olan doğal yağlardan faydalanılmaktadır. Bu kür tarifinde, üzüm çekirdeği yağı ile incir çekirdeği yağı önerilmektedir. Bu yağlar, aktarlardan kolaylıkla temin edilebilir. Malzemeleri temin ettikten sonra yapmanız gereken bu yağları karıştırmak ve düzenli olarak uygulamaya devam etmektir.


-------- Sponsorlu --------

Gerekli Malzemeler;

  • 2 tatlı kaşığı kadar incir çekirdeği yağı
  • 1 tatlı kaşığı kadar üzüm çekirdeği yağı

 İncir Kürün Yapılışı ve Uygulanışı

İncir çekirdeği yağı ile göğüs sıkılaştırma işleminin gerçekleştirilebilmesi için yukarıda sayılmakta olan yağ çeşitlerini, belirtilen ölçülerde bir kaseye alınız ve karıştırınız. Karıştırarak hazır ettiğiniz bu kürü, 3 ay boyunca düzenli olarak göğüslerinize uygulayınız. Evet tüm yapmanız gereken bu kadar…

Kürü uygulama sıklığı olarak; ilk hafta sabahları ve akşamları olmak üzere günde 2 defa uygulamanız gerekmektedir ancak sonraki günlerde günde 1 defa uygulamanız yeterli olacaktır. Bu şekilde hazırladığınız kürü 3 ay süreyle düzenli olarak uyguladığınızda daha sıkı göğüslere sahip olursunuz.

Uyarı: Eğer tarifte verilmiş olan yağlardan herhangi birisine karşı alerjiniz varsa bu kürü uygulamayı derhal bırakmalısınız. Uygulama esnasında cildinizde kaşıntı, döküntü veya yanma belirtilerinden birisinin olması durumunda uygulamayı tekrar denememelisiniz. Olumsuzluk hissettiğiniz durumlarda doktora danışmanızı öneririz.

İncir Çekirdeği Yağının Faydaları

İncir çekirdeği hakkında yapılan araştırmalar, bu çekirdeğin özellikle Omega-3 açısından oldukça zengin olduğunu ortaya koymaktadır. Daha açık ifadeyle, önemli bir Omega-3 kaynağı olarak bilinen balıktan bile fazla kaynağa sahiptir. Buna ek olarak incir çekirdeğinde Omega-6’da bulunmaktadır.

Ülkemiz coğrafi konumu itibariyle incir üretimine uygundur ve önemli miktarda üretime sahiptir. Bu sayede ülkemiz, incirden faydalanma konusunda şanslı bir ülke olmaktadır.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.