Kalp Damar Tıkanıklığına iyi gelen Mücizevi Kür

Kalp Damar Tıkanıklığına iyi gelen Mücizevi Kür

Kalp ve damar rahatsızlıklarına çok iyi gelen mucizevi bir tarif veren Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU, kürün kullanılması durumunda kalp damarlarında meydana gelen tıkanıkların rahatlamasında yardımcı olacağını belirtmektedir. Kalp damar rahatsızlıkları için hazırlanan bu kür evdeki malzemelerimizle maydanoz, sarımsak, su ile limonun karıştırılmasıyla yapılmaktadır. Düzenli kullanılması durumunda kalp ve damar sağlığı korunmuş olacaktır.

Hazırlanması için vermiş olacağımız bu tarifin maydanoz, sarımsa ve limon kürünü yılda bir yada iki kez uygulamanızda kalp ve damar sağlığınızın korunması için yeterli olacaktır. Prof. Dr. İbrahim SARAÇOĞLU ’ndan kalp ve damar tıkanıklığı sorunu olan hastalara özel maydanoz, sarımsak ve limondan yapılan mucize kürün faydası;


-------- Sponsorlu --------

Mucize Maydanoz – Sarımsak – Limon Kürünün Faydası:

  •  Kalp ve kalp damarlarında meydana gelebilecek içten yağ bağlanmasını engeller,
  • Kalp ve kalp damarlarında meydana gelebilecek plakları engeller,
  • Kalbin beslenmesi yardımcı olup, kalp damarlarının daralmasını ve kalp damarlarının tıkanmasını engeller,
  • Vücuttaki kan dolaşımını güçlendirir,
  • Kalp damarlarını meydana gelen tıkanıkları açar,
  • Kalp damarlarında beslenmeye bağlı oluşan tıkanıkları açıcı görev üstlenir.

Mücize Kür için Malzemeler:

  • Orta büyüklükte bir adet sarımsak,
  • 9-12 dal arası maydanoz (taze),
  • İki yemek kaşığı dolusu yeni sıkılmış limon suyu
  • ½ su bardağı su (klorsuz olacak, hazır su olabilir.)

Not: Kullanacağımız sarımsaklar çok dikkat etmemiz gerekli olup, sarımsaklar kahverengi olmayacaktır. Bunun yanı sıra sararmış renk haline gelen maydanozlar değil taze yeşil renkli maydanozlar tercih edilmelidir.


-------- Sponsorlu --------

Kalpte meydana gelen tıkanıklara karşı Maydanoz, Sarımsak ve Limon kürü Hazırlanışı;

Kalp-Damar-tikanikligi-icin-Kür-ne-gundemKalp ve Damar tıkanıklığı için, bu kürü hazırlarken bize yardımcı olacak el blender ya da mutfak robotunu hazır etmemiz gereklidir. İlk işlemimiz yukarıda belirttiğimiz miktarda maydanozu parçalara ayırarak blender ’dan geçiriniz. Daha sonra limon suyunu içine aktarın. Sonra sarımsağı küçük parçalar halinde doğrayarak karışımın içine atın. En sonunda ½ oranında su bardağı ile suyu karışımın üzerine dökünüz. Şimdi sıra geldi robotunuzu çalıştırmaya. Yaklaşık olarak bir iki dakika arası robot ile yada karışımı derin bir kabın içerisinde yapmış iseniz blender ile öğütün. Yapmış olduğunuz karışımı kahvaltınızı yapmadan önce (25 dakika) aç karnına içmeye özen gösterin. Mucize kürün en büyük özelliği, kalp ve damar tıkanıklığına karşı oldukça başarılı bir tedavi edici olmasıdır.

Maydanoz – Sarımsak – Limon kürünün Kullanışı;

Dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi de bu kürün düzel kullanmaya özen göstermektedir. Günlük kullanımı farklı olan maydanoz – sarımsa- limon kürünü kullanmaya başladıktan sonra önce üç gün sarımsaklı, sonraki üç gün sarımsak olmadan ve sonuncu üç günde de tekrar sarımsaklı olacak şekilde kullanılır. 9 günlük kullanımından sonra üç gün kullanıma ara veriniz. Bu aranın ardından tekrar yukarıda belirtilen adımları takip ederek tekrar uygulayıp sonrasında maydanoz, sarımsak ve limon kürünü kullanmaya son verin.

Maydanoz, Sarımsak ve Limon Suyu kürünün Zararı

Tansiyonu düşük olan kişilerin bu kürü uygulaması durumunda daha da düşük tansiyon meydana gelebilecektir. Buna bağlı olarak düşük tansiyona ve kalp damar tıkanıklığına sahip olan kişilerin maydanoz, sarımsak ve limon suyu kürünü kullanırken dikkatli olmaları gerekmektedir.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.