Kanda Görülen İltihaba Karşı Kür Tarifi

Kanda Görülen İltihaba Karşı Kür Tarifi

Yazları sokak aralarındaki ağaçlarda bile bazen gördüğümüz ve imrendiğimiz beyaz dut kurutulduğu zaman bile ayrı bir lezzette oluyor. Beyaz dut kurusu Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu iltihaplanma karşıtı kür olarak hazırlanan doğal destek tedavisinin de temelini oluşturuyor.


-------- Sponsorlu --------

Kanda görülen iltihaplanmalar ise (CRP seviyesi) vücutta kansere kadar çıkabilecek önemli bir sorun yaşandığının ve bağışıklık sisteminin harekete geçtiğinin göstergesi olarak kabul ediliyor. Vücudun bir çeşit kendini koruma çabası diye tanımlanabilir.

Dut Kurusu Çayı Nasıl Hazırlanır?


-------- Sponsorlu --------

1,5 bardak suya 1,5 yemek kaşığı beyaz dut kurusu atın. En fazla sekiz dakika kadar kaynatın. Kaynama sırasında demliğinizin kapağını kapalı tutun. Sonrasında karışımı süzün ve ılıtın. Sabah ve akşam aç karnına bu çayı tüketip bitirin. Bu tarif aslında bir çeşit doğal meyve suyu olarak kabul edilebilir. Çocuklarınıza bile besleyicilik açısından rahatlıkla içirebilirsiniz. Özellikle sabahları içmek size canlılık da sağlayacaktır. İltihaplanmalara karşı kürler hazırlanması son derece kolay tariflerden oluşuyor. Bu kürü 25 gün kadar uygulayabilirsiniz. Değerleriniz düşmediyse yenileyin.

Şeker Hastaları Dikkat Etsinler

Bu arada çok önemli bir noktayı eklemek gerek. Dut kurusu ve benzeri tatlı meyvelerden hazırlanan bu bitkisel çaylardan şeker hastalarının uzak durması gerekiyor. Bitkisel tedaviler kesinlikle destekleme amaçlıdır. Bütün hastalıklarda öncelikle doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.