Kırışıklıklara Veda Ettiren Kırışıklık Maskesi

Kırışıklıklara Veda Ettiren Kırışıklık Maskesi
Güzellik 24 Kasım 2016 0 yorum

Evde Kırışıklık Maskesi Nasıl Hazırlanır? En Etkili Doğal Kırışıklık Maskesi Hangisidir? Organik Avokadolu Kırışıklık Maskesi Tarifi bu haberimizde…

Dr. Feridun Kunak Kırışıklık Maskesi, E vitamini açısından oldukça zengin avokado yemenin nasıl cilde faydalı olduğu biliniyorsa cildimize sürmemiz halinde de oldukça faydası vardır. E vitamini hücre yenileme özelliğine yardımcı olduğundan gençleştirme açısından çok etkilidir. Aynı zamanda avokado yenilmesi durumunda kalp kasının da yenilendiğinin altını çizen Dr. Feridun KUNAK, hücrelerin yenilenmesi ve kalp rahatsızlığının ortadan kalkması amacıyla bu maskenin hem yapılmasını hem de avokadonun yenmesini şiddetle tavsiye etmektedir.

Gerekli Malzemeler:

  • ½ Avokado (Ezilmiş)
  • 1 Adet Bıldırcın Yumurtası
  • 1 Çay K. Zeytinyağı
  • 1 Çay K. Yoğurt

Kırışıklıklara Çok Etkili Maskenin Yapılışı

Yarım avokadoyu alıp güzelce ezelim. Daha sonra üzerine bir çay kaşığı zeytinyağı ve yoğurt konulur. Son olarak üzerine bir adet bıldırcın yumurtası kırılır ve püre haline gelinceye kadar iyice karıştırılır.

Kırışıklık Maskesi Nasıl Uygulanır?

Hazır hale gelen kırışıklık maskesi kırışık olan tüm cildimize güzelce sürüyoruz. Yaklaşık olarak 20 dakika kadar cildimizde bekletmemiz gerekmektedir. Bu süre sonunda cildimizi önce ılık arkasından soğuk suyla güzelce yıkıyoruz. Gözaltı kırışıklıklarına iyi gelen bu maskenin cildinize rahatlıkla sürülmesinde hiçbir sakınca yoktur. Ayrıca avokado meyvesinin gözaltı kırışıklığında kullanılan kremlerin yapımında etken rol oynamaktadır. Serap Kunak bu maskeyi hafta bir kez olmak şartıyla sekiz hafta sonra etkisinin görüleceğini belirmiştir.


-------- Sponsorlu --------

SAÇ BAKIMINA AVOKADO YAĞI

Dr. Feridun Kunak hocamız başta saç diplerinde kullanılmak üzere, cilt, beden ve ağrıyan yerlere sürülerek şifa olan avokado yağı tarifini tüm takipçileri ile paylaşmıştır.

Avokado Yağının Yapılışı

 

Avokado Yağı

Avokado Yağı

Malzemeler     : 2 Litre Sızma Zeytinyağı ve 2 Adet Avokado

 

Hazırlanışı      : İki adet avokado iyice rendelenir. Çekirdekli kısım çekirdekleriyle birlikte rendelenmelidir. Avokadonun kendisinde olduğu gibi çekirdeğinin de büyük hikmeti vardır. Rendeden geçirilen avokado cam kabın içerisinde yer alan zeytinyağının içerisine atılır. Ağzı kapatılan karışım her gün kapağı açılarak el ya da robot yardımıyla sıkılır. Yaklaşık 20 gün sonra hazır hale gelen avokado yağı süzülür ve kullanıma hazır hale getirilir.

Neler yedim neler içtim diyor ve kilo alamıyorsanız mutlaka birde Dr. Feridun Kunak hocamızın Kilo Aldıran İçecek tarifini denemenizi tavsiye ederiz. Çok etkili bomba bir içecek olan tarif için lütfen bağlantıya tıklayınız.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.