Online İdeal Kilo Hesaplama Aracı

Online İdeal Kilo Hesaplama Aracı
Genel 23 Şubat 2016 0 yorum

İDEAL KİLO

ideal-kilo-hesaplama-negundem

İdeal Kilo

İdeal Kilo Hesaplamadan önce birkaç önemli uyarımız olacaktır. Aynı anda doğup büyüyen kişilerin cinsiyetine, kemik yapılarına, beslenmelerine, sporla ilgili olup olmadığıyla, genetiğine ve büyüdüğü çevreye göre kilolarında değişiklikler gözlenebilmektedir.


-------- Sponsorlu --------

İnsanların kilolarını spor ve yeme-içme davranışlarının yanı sıra beden ölçüleri de belirlemektedir. Zayıflamaya karar vermişseniz eğer, bu süreç içerisinde vücut için gerekli vitamin ve minerallerin alınması gerekmektedir. Zayıflama uğruna sağlığımızdan olmak yerine dengeli beslenme ile kontrollü kilo verilebilir ve istenilen kiloya ulaşabilir. Vücudumuz olması gerektiği kilodan uzaklaşması durumunda (Aşırı kilo alma ya da çok fazla kilo verme) metabolizma yavaşlar, aşırı kilo alma durumunda kilo verme zorlaşır ve aşırı zayıflamada yağ yakma yerine kas dokularınızı kaybedebilirsiniz. Metabolizmanın bozulmaması için ve kilo alma – verme gibi ihtiyacınızın olması durumunda diyetisyen veya uzman doktorunuza başvurarak, vermiş olduğu tavsiyelere uymanız durumunda sağlıklı bireyler olarak istediğiniz ölçülere kavuşabilirsiniz.


-------- Sponsorlu --------

Şimdi aşağıda paylaşmış olduğumuz özel bir ideal kilo hesaplama yöntemi ile  bilgilerinizi doldurarak mevcut durumunuz hakkında bilgi edinip, bu doğrultuda kilolarınızı tekrardan gözden geçirebilirsiniz.

ideal-kilo-boy-hesaplama-araci

İdeal Kilo ve Boy Nedir?

NeGündem okurlarına özel olarak paylaştığımız Bazal Metabolizma Hesaplama Aracı ile neden kilo alıp, veremediğinizi anlayabilirsiniz. Hesaplamak için TIKLAYINIZ.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.