Patlıcan Sapının Bilinmeyen Mucizesi

Patlıcan Sapının Bilinmeyen Mucizesi

Patlıcan sebzesinin sağlığımıza çok faydası olup olmadığı tartışıla dursun aslında şifanın yeşil sapında olduğunu ve böyle bir faydasının olduğunu öğrenince çöpe attığınız için pişmanlık duyabilirsiniz. Uzmanlar patlıcan sapı kürü ile hazırlanan mucize kürü halk arasında ki adı basur yani hemoroit tedavisi için önermektedir.


-------- Sponsorlu --------

Ne Gündem PATLICAN SAPI: Son dönemde hemoroit tedavisi için kullanılan, olumlu etkisi ile şaşkınlık yaratan bu yöntem doğal olduğu için sağlımız için oldukça sağlıklıdır. Basur yani Hemorit problemi olan kişilerin, bu doğal yöntemi denemeleri sonucunda bu sorundan kurtulduklarını dile getirmesi bu sayede Patlıcan Sapı Kürünün ne kadar faydalı olduğunu bir kez daha gözler önüne sermektedir.

Basur (Hemoroit), Son yılların en korkulan hastalıkları arasında yer alan ve sayısında ki artış herkesin kabusu olmaktadır. Bu hastalık ile ilgili olarak sağlık sektöründe çeşitli ilaçlar raflarda ki yerini alırken ameliyat ya da lazer gibi yöntemlerle bu kabustan kurtulmak mümkündür. Eğer sizde bu rahatsızlığa sahipseniz bu yollara başvurmadan mutlaka patlıcan sapı kürünü denemenizi tavsiye ederiz. Şimdiye kadar bu kürü yapan kullanıcıların olumlu geri dönüş yaptıkları düşünüldüğünde denemenizde fayda olacağını değerlendirmekteyiz.

Patlıcan Sapı ile Basur (Hemoroit) Tedavisi

Malzemeler:


-------- Sponsorlu --------

  • 12 tane Yeşil Kısımları (Patlıcan Sapı)
  • 12 su bardağı su

Patlıcan Sapı Kürü Nasıl Hazırlanır?

Patlıcan Kürü Nasıl Yapılır?: Öncelikle patlıcan sebzesinin yeşil sapları kesilir. Sonrasında güzele yıkayarak temizlenir. Tencere içerisine belirtilen ölçüde su ve patlıcanın sapları eklenir. Tencere kaynamaya bırakılır ve kaynamaya başlayınca ocağın altı kısılarak yaklaşık 25 dakika daha kaynatılır. Bu süre sonunda ocağın altı kapatılır ve tencerenin kapağı kesinlikle açılmaz. Tencere soğumaya bırakılır ve soğuduktan sonra kapak açılarak içindeki patlıcan sapları alınır. Geriye kalan suyu buzdolabında saklayabilirsiniz. Elde edilen suyu sabah ve akşam öğünlerinde aç karnına birer bardak içebilirsiniz. 7 gün boyunca içebileceğiniz bu suyu içerken birkaç yiyecek türünü yememeniz gerekmektedir.

Patlıcan Sapı Kürünü Yaparken Yenilmemesi Tavsiye Edilen Yiyecekler

  • Turşu, Çilek, Acı Biber, Domates ve Sirke.

Uyarı: Bu süre sonunda normal hayatınıza devam edebilirsiniz ancak hemoroit (basur) şikayeti olan kişilere kesinlikle soğuk betonlar oturmayı ve çıplak ayakla soğuk zeminlere basılmasını tavsiye etmiyoruz. Patlıcan Sapı Kürü hala şikayetinizi geçirmediyse vakit kaybetmeden uzman bir doktora başvurmanızı öneririz. Sağlıcakla kalın…

Bu faydalı haberimizden sonra Varis Neden Olur? Varisin Tedavi Yöntemleri hakkında detaylı bilgi için lütfen bağlantıya tıklayınız…

 

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.