Ponza Taşı ile İstenilmeyen Tüylere Son..!

Ponza Taşı ile İstenilmeyen Tüylere Son..!

Bayanlar olarak vücudumuzdaki tüylerden tamamen kurtulmak hepimizin hayalidir.Kolda, bacakta ve yüzdeki tüylerden acısız bir şekilde kurtulmak için bu yöntemi kesinlikle denemelisiniz.


-------- Sponsorlu --------

Tüyleri azaltıp yok etmenin yanı sıra vücuttaki ölü derileri de ortadan kaldıran bu yöntem ile yumuşacık ve sağlıklı bir cilde sahip olacaksınız.

Ponza Taşı ile İstenmeyen Tüylerden Kurtulun

Malzemeler:

  • Yuvarlak kesim ponza taşı (Aktarlarda satılıyor)
  • Sabun
  • Su

Uygulanışı:


-------- Sponsorlu --------

  1. Tüylerinizden kurtulmak istediğiniz bölgeyi sabun ve ılık su ile güzelce yıkayalım. Duş aldıktan sonra da uygulayabilirsiniz.
  2. Ponza taşı yardımıyla kıllarınızın çıkış yönünün tersine olacak şekilde dikey masaj uygulayın.
  3. Bu işlemi 5 dakika kadar uygulamanız yeterli olacaktır.
  4. Ponca taşı uygulamasını 20-30 gün boyunca her gün uyguladığınız takdirde tüylerinizin yok olduğunu göreceksiniz. Bu süre tüylerin sıklığına göre biraz daha uzayabilir.

Ponza Taşı ile Kıl Dönmesi ve Batıklardan Kurtulma

Ağda veya epilasyon sonrasında bacaklarınızda batık oluştuysa ilk iş bir ponza taşı edinmenizi tavsiye ediyoruz. Sonrasında bacaklarınız kuru iken bu taşı elinize alın, yukarı aşağı daireler çizerek çok fazla bastırmadan masaj uygulayın. Bu işlemi uygularken ponza taşını çok bastırırsanız hem canınız yanar hem de bacaklarınızda sizi rahatsız eden çizikler meydana gelebilir. Bu nedenle uygulamayı çok sert bir şekilde yapmayın. Uygulama sonrasında masaj yaptığınız bölgedeki ölü deriler temizlenir, batık ve kıl dönmesi de kaybolur. Bu yöntem cilde herhangi bir zarar vermediği için pek çok bayan tarafından denenmekte ve olumlu sonuçlar alınmaktadır. Uygulama sayesinde bacaklara peeling yapıldığı için pürüzsüz ve güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.  Banyo sırasında uygulayacağınız bu peeling sayesinde cildiniz ölü hücrelerden arınarak, daha pürüzsüz ve genç bir görünüme kavuşabilir.

Beyni Koruyan Daha Etkili Bir Karışım Bulamazsınız! Tarif için tıklayınız

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.