Prostat Kanserine Çok İyi Gelen Bitkisel Kür

Prostat Kanserine Çok İyi Gelen Bitkisel Kür
Güzellik 30 Temmuz 2017 0 yorum

Orta yaşı geçmiş erkeklerin olağan derdi prostat hastalıklarına karşı da Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun hazırladığı doğal reçeteler var. Prostatik hastalıkların bazıları organ büyümesi olarak yaşanırken bazısı da bakteriyel nedenli olabiliyor.


-------- Sponsorlu --------

Eğer sorun abaktariyel (bakterisiz) ise Uzman Doktor İbrahim Saraçoğlu brokoliyi öğütlüyor. İki bardak suyun içine küçük parçalar halinde atılacak ve 5 dakika kadar kaynatılacak brokolinin bu suyunu süzüp ılıtarak için. Bir ay kadar bu işlemi sürdürün. Bu, aynı zamanda iyi huylu prostat büyümesine karşı da çok etkilidir. İbrahim Saraçoğlu prostat kanserine karşı kür reçetelerinde her zaman için brokoliye yer vermektedir.

Baktariyel Prostatikler


-------- Sponsorlu --------

Eğer prostat ile ilgili sorunlar doktorunuz tarafından bakteriyel nedenli olarak teşhis edilmişse bu kez alternatif tıp önerilerinden olan karabaş ve limon melisa otu kullanarak destekleyici bir tedavi uygulayabilirsiniz. Her iki ottan da beşer gram kadar alarak iki bardak sıcak suda beş altı dakika kaynatın, süzün, ılıtın ve sabah akşam birer bardak için. Bu kürü ilk hafta sabah akşam olmak üzere, sonraki haftalarda ise günde bir defadan en az bir ay içerek sürdürün.

Bitkisel Reçeteler Önleme Amaçlıdır

Bütün kanser çeşitlerinde olduğu gibi, prostat kanserine karşı kür olarak da tavsiye edilen bu doğal reçeteler hastalık için destekleyici veya önleyici öğütlerdir. Prof. Dr. Saraçoğlu reçetelerin bu amaçla hazırlandığını özellikle belirtmektedir.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.