Saraçoğlu Karaciğer Kistlerine Karşı Kür

Saraçoğlu Karaciğer Kistlerine Karşı Kür

Doğayı doğal bir eczane olarak tanımlayan ve bitkilerden gelen şifayı doğal reçeteler ile bize sunan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yayınlanan programlarında kibrit otu denilen bitkiye özel bir yer veriyor. Bazen kurt pençesi ya da yer yosunu olarak bilinen kibrit otu bugün eczacılıkta çokta kullanılan bir bitki. Karaciğer kistlerine karşı hazırlanan kür reçetelerinde başta geliyor.


-------- Sponsorlu --------

Kibritotu Mucizesi

Bir bardak sıcak suyun içine bir tutam kibritotu atın ve beş dakika kadar kaynatın. Bu arada demliğinizin kapağı kapalı olsun. Sonra sıcakken süzün ve ılımaya bırakın. Bu çaydan akşamları yatmadan önce bir bardak içerseniz karaciğer kistlerine karşı doğal bir destekleyici tedaviyi uygulamış olacaksınız. Her kullanımda taze olarak hazırlayın ve tat versin diye içine şeker gibi maddeler eklemeyin.


-------- Sponsorlu --------

Karaciğer Kistlerine Karşı Başka Ne Yapılabilir?

Günde bir defa soğuk presle elde edilmiş çörek otu yağından bir yemek kaşığı kadarını aç karnına içmek fayda sağlayacaktır. Aynı zamanda keçiboynuzu pekmezinden de fazla sık olmadan, arada bir kaşık ölçüsüyle içebilirsiniz. Keten tohumu yağı da kullanabilirsiniz. Bütün bunlar İbrahim Saraçoğlu karaciğer kistlerine karşı kür reçetesi olarak defalarca denenmiş ve yararı görülmüş tariflerdir. Uzman doktor doğanın sağlık için sunduğu nimetlerinin bitip tükenmek bilmediğini her programında anlatıyor. Bu arada reçetelerin eksiksiz uygulanmasına dikkat etmek gerek.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.