Saraçoğlu Polip ve Miyom Rahatsızlığı İçin Öneriler

Saraçoğlu Polip ve Miyom Rahatsızlığı İçin Öneriler
Sağlık 25 Ağustos 2017 0 yorum

Polip ve miyom rahatsızlığı için öneriler açıklayan Prof. Saraçoğlu bu çeşit hastalıklar için hemen soğan kürünü tavsiye ediyor. Gribe bile çok iyi gelen soğan kürünün bir de dezavantajı var. Mide sorunu olanlar kullanamıyorlar.


-------- Sponsorlu --------

Kadın hastalıkları arasında sıklıkla yaşanan polipler ve miyomlar aklınıza hemen cerrahi müdahaleleri getirmesin. Artık laser teknoloji bile devreye girdi. Erkeklerde prostat sorunları da aslında bu hastalıklar grubuna girebilir. Mesanede atık idrarlar sonucu oluşan kristallerin çizdiği ve yaraladığı mesane dokusu yaraları, safra kesesi taşları gibi sağlık problemlerini de unutmayalım.


-------- Sponsorlu --------

Doku Tamircisi Lahana

Bu durumda devreye başka bir faydalı sebze giriyor. Bu da kış mevsimlerinin vazgeçilmez sebzesi lahana. Lahana yukarda sayılan hastalıklar için dokuların tamir edilmesine yardımcı olan muhteviyata sahip. İki bardak sıcak suda beş altı adet beyaz lahana yaprağını haşlayın ve ılınınca bu suyu için. Hem soğan suyu hem de lahana suyu tat olarak zorlayıcılar ama verdikleri şifa için bu tada katlanmaya değiyor. Prof. Saraçoğlu polip ve miyom rahatsızlığı için öneriler konusunda bu suların doğal olarak içilmesini özellikle belirtiyor.

Mesane ve İdrar Yolları Hastalıkları

Konu sadece polipler ve miyomlar ile sınırlı değil. Mesane erkeklerde prostatın hemen yanında yer alan bir organ. Büyüdüğü zaman mesaneye baskı uygulamaya başlıyor, bu da sonuçta idrar zorluklarına neden oluyor. Bütün bu yoğun dertlerin oluşmasını soğan kürü ile önleyebilirsiniz.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.