Saraçoğlu Saç Düzleştirici Kür Tarifi

Saraçoğlu Saç Düzleştirici Kür Tarifi

Kadınların dünyasında bitmeyen bir özlem vardır; kıvırcık veya dalgalı saçlı olan herkes düz saçlı olmak ister. Bunun için kozmetik ürünler kullanmaya gerek yok. Saç düzleştirici kür İbrahim Saraçoğlu tarafından açıklanıyor. Hazırlanması ise son derece kolay. Hatta iki kür var, hangisini tercih ederseniz.


-------- Sponsorlu --------

Sirke ve Lahananın Saç Düzleşmesine Etkileri

Boyalı olmayan saçlar için hazırlanan bu kürlerin tarifleri şöyle;

1- Yaklaşık bir buçuk litre suyun içine bir çay kaşığı kadar doğal elma sirkesi katın. Temiz durumdaki saçlarınızı önce bununla yıkayın, sonra koku kalmaması için suyla durulayın.

2- Yarım litre suyun içinde üç beyaz lahana yaprağını kaynatın. 15 dakika kadar kaynasın. Sonra ılıtın ve süzün. Gene temiz saçlarınızı bu su ile yıkayın ve durulayın.


-------- Sponsorlu --------

Her iki kürde de yaklaşık üç uygulamadan sonra saçlarınızdaki farkı hissetmeye başlayacaksınız. Özellikle lahana içinde taşıdığı kükürt ile saçın kimyası arasında sayılan ve kıvırcıklanmaya neden olan kükürt bağlarını değiştirir ve kıvırcıklanmayı azaltır.

Saçınız Boyalıysa

Verilen saç düzleştirici kürler boyalı olmayan saçlar içindir. Uygulamak için saçınızdaki boyanın geçmesini bekleyin, bu da zaman alabilir. Bu arada saçınız ister kıvırcık olsun, ister düz veya dalgalı, bunu fazla dert etmeyin. Saçlarınızın sağlıklı olması çok daha önemlidir. Kıvırcık saçlar nasıl düzleştirilir konusu var olan hastalıkların yanında önemsizdir.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.