Selülitleri Yok Edecek Aspirin Limon Suyu Kürü

Selülitleri Yok Edecek Aspirin Limon Suyu Kürü

Suna Dumankaya’nın tavsiyeleri Selülitlerinize karşın Aspirin ile Limon Suyu Kürünün hazırlanış yöntemi? Selülitlerizi yok etmek için neler yapabilirim? Tedavi yolları nelerdir? Bu can sıkıcı görüntü bozukluğuna yol açan soruna karşın aradığınız cevapların hepsini size özel bu haberimiz de bulacaksınız

Ne Gündem – Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya ‘nın, selülit sorununa sahip olan insanlara özel aspirin ile limon suyuyla hazırlanan ve tam anlamıyla doğal, bitkisel öneride bulunduğu bir kür…


-------- Sponsorlu --------

Limon suyuyla aspirin kürü için gerekli malzemelerimiz;

– 10 Adet orta büyüklükte sıkılmış Limonun Suyu
– Limon suyuyla aynı ölçüde olacak susam yağı
– 20 tane aspirin

Limon suyuyla aspirin karışımının Hazırlanışı:

10 tane limon suyunu derin bir kap içine sıkınız ve içerisine limon suyu ölçüsü kadar susam yağı ilave ettikten sonra 20 adet aspirin koyarak ve iyice ezerek karıştırınız. Yukarıda verilen malzemelerle elde etmiş olduğunuz bu karışımı selülit probleminin olduğu bölgeye masaj yaparak yediriniz ve ortalama olarak 8-10 dakika kadar beklettikten sonra ılık su yardımıyla yine masaj yaparak temizleyin. Haftada 1-2 defa olacak şekilde uygulamanız durumunda hızlıca selülit sorununuzdan kurtulmaya başladığınızı hissedeceksiniz.


-------- Sponsorlu --------

Suna Dumankaya’nın Tavsiyeleriyle Evde Selülit Tedavi Yolları

  •  Hamama giderek iyice kese yapın, yapılan kese, kan dolaşımının hızlanmasını sağlar ve yağlanmayı engeller, ayrıca selülit çayı ve biberiye yağ yakarken, anason ve rezenenin sinir sistemini düzenlemeye yardımcı olur.
  • Funda yaprağının insan vücudundaki suyu atmaya yardımcı olduğu bilinirken, Sinameki bağırsakları çalıştırır, Papatya yumuşatır, Eşit miktarlarda bunlardan katarak demleyeceğiniz çayı her gün sabah-akşam olmak üzere bir su bardağı için.
  • Selülite karşı olarak en etkili besiler arasında ananas gelirken her gün 1 dilim ananas yemenizi siz değerli Ne Gündem takipçilerine tavsiye ederim.
  • Eşit oranlar da karıştırılan susam yağını, limon suyunu, 1 çorba kaşığı biberiye ile 1 çorba kaşığı dolusu okaliptüsü masajla cildinize yedirin ve sonrasında ılık suya girerek temizleyin iyi gelecektir.
  • Öncelikle olarak vücudunuzu güzelce keselemeniz sonrasında bir su bardağı dolusu deniz tuzunu derin bir kaseye koyarak, diğer bir kaseye de 1 bardak susam yağı, 8-10 damla kadar biberiye ve aynı şekil de 8-10 damla kadar okaliptus yağını karıştırınız.  İlk olarak avucunuza yağa, akabinde deniz tuzuna batırıp selülitli bölgeleri yavaşça ovalayın ve daha sonra tekrar duş alın. Son aşama olarak limonun suyunu selülitli bölgeye sürünüz, Ne Gündem olarak size özel verilen bu kürü hafta da en az iki kez yapmanız halinde etkisini çok çabuk görürsünüz.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.