Siyah Noktalara Türk Kahvesi ve Zeytinyağı

Siyah Noktalara Türk Kahvesi ve Zeytinyağı
Güzellik 20 Ağustos 2016 0 yorum

Siyah Noktalardan Kurtulmak Mümkün mü, Siyah Noktalara Bitkisel Çözüm, Siyah Noktalar Nasıl Temizlenir? Siyah Noktaları ortadan kaldıracak tedavi bu haberimizde…

Siyah Noktalara Bitkisel Yöntem

Ne Gündem – Öncelikle Siyah Noktalar Neden Oluşur? bu konu üzerinde durmamız gereklidir. Siyah Noktalar çoğunlukla burun çevresindeki cilt gözeneklerin de kirli ve ölü hücrelerin tıkanması sonucunda meydana gelen sorundur. Cilt gözeneklerini tıkayan bu ölü hücrelerin temizlenmemesi durumunda siyah noktalar sivilce hatta ben sorununa dönüşebilir.


-------- Sponsorlu --------

Bunun haricinde siyah noktaların oluşumu hormonal bozukluklarından kaynaklı yağ bezelerin fazla çalışması nedeniyle oluşabilmektedir. İlk bakışta görülmeyen bu küçük sinir bozucu noktalar, dikkatli bakılınca gözünüze pek sevimli görünmeyen bu siyah kabustan şifalı bitkiler ile kurtulmak mümkün. Takipçilerimizi bu büyük problemden kurtarmak için geniş bir araştırma yaptık ve en etkili yöntemlerden birisi olan bir kürü tarifini derledik.


-------- Sponsorlu --------

Siyah Nokta Kabusuna Türk Kahvesi ve Zeytinyağı Kürü

Bilindiği üzere türk kahvesinin içerisinde kafein bulunmaktadır. Bu madde ile kan dolaşım hızı artacak ve cilt görünümünde parlamalar meydana gelecektir. Siyah Noktalar için Kahve Maskesinin yapımı ve uygulaması.

Siyah Noktalara Kahve Maskesi için Malzemler

  • ½ Yemek K. Türk kahvesi
  • ½ Yemek K. Sızma zeytinyağı

Hazırlanması ve Uygulanması

Cam bir kase içerisine yukarıda belirtmiş olduğumuz oradan kahve ve zeytinyağını koyalım ve tahta kaşık yardımıyla bir müddet karıştıralım. Hazır hale gelen bu maskeyi artık sorunlu bölgeye sürerek yediriniz. Bu işlemi 4-5 dakika yaptıktan sonra yüzünüzü durulayabilirsiniz. Hatırlatma: Bu kürü kahvenin telvesi ile hazırlamanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Bu faydalı haberimize alternatif olan Siyah Noktalara Karşı Yumurta Akı ve Peçete Maskesi için lütfen tıklayınız.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.