Soda, Ayran ve Limon ile Zayıflama Kürü

Soda, Ayran ve Limon ile Zayıflama Kürü

Soda, Ayran ve Limon ile Zayıflama Kürü Kolaylıkla temin edebileceğiniz malzemeler ile bu mucizevi kürü çok rahat hazırlayabilirsiniz.

Bu kür, özellikle göbek çevrenizde toplanmış olan yağların eritilmesinde oldukça etkili olmaktadır. Ayrıca etkisini oldukça kısa sürede göstermesi sebebiyle çok hoşunuza gidecektir.

Malzemeler:

  • Yarım limonun suyu
  • 1 şişe maden suyu
  • 3 yemek kaşığı kadar mümkünse yarım yağlı yoğurt

Hazırlanışı:

Metabolizma hızınızı (Bknz: Ölçmek için tıklayınız) arttıracak olan bu kürü, 2 hafta boyunca düzenli olarak uygularsanız istenmeyen kilolarınızdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Soda, ayran ve Limon Kürünü hazırlamak için derince bir kasenin içine yoğurdunuzun tamamını ekleyin. Üzerine limon suyunu ekleyin ve iki malzemeyi güzelce karıştırın. Malzemeler karışınca yavaş yavaş maden suyunu eklerken karıştırın. Malzemelerin hepsini bir arada olmayacak şekilde ve yavaş karıştırmak suretiyle eklemenizi istememizin sebebi; eğer tüm malzemeleri aynı anda eklerseniz aniden köpürme ve taşma olasılıklarının yüksek olmasıdır.


-------- Sponsorlu --------


soda_ayran_limon_ile_zayiflama_kuru_tarifi-300x160Soda, Ayran ve Limon Kürünün Uygulanışı:

Yukarıda hazırlanışını paylaştığımız bu kürü, kahvaltı etmeden ve geceleri yatmadan yarım saat kadar önce tüketmeniz oldukça faydalı olacaktır. Bu kürü uygularken bir diyet programını da uygularsanız çok daha etkili olduğunu fark edersiniz. Düzenli olarak kullanacağınız bu kür ile özellikle göbek kısmınız da birikmiş olan fazla yağlardan kısa sürede kurtulacaksınız. Bunun yanı sıra size vücudunuzun her bölgesinde zayıflama imkanını yakalama fırsatını sunmaktadır.

Soda, ayran ve limon ile hazırlanan bu kürü, her mevsim kolaylıkla hazırlayabileceğiniz için her mevsim size fazlalık kilolarınızdan kurtulma fırsatını sunmaktadır. Bu kür, bağırsaklarınızın ve sindirim sisteminizin daha hızlı çalışmasına yardımcı olarak sizin kilo vermenizi sağlamaktadır.

Kilo verme konusunda aklınızdan çıkarmamanız gereken püf noktası; bu kilo kayıplarının kas veya su kaybı ile gerçekleşmemesi gerektiğidir. Eğer su ve/veya kas kaybederek kilo verirseniz bu durum kesinlikle sağlıklı zayıflamadığınız anlamına gelmektedir. Sağlıklı bir şekilde zayıflamanın temelinde yağ yakımı olmalıdır. Yağ yakımının sağlanması içinde, vücuttaki yağların yakımını kolaylaştıracak olan gıdaların tercih edilmesi gerekmektedir. Bu kürde, yoğurdun içindeki prebiyotik ve limonun alkali özelliği sayesinde sağlıklı bir zayıflama sağlanmaktadır.

Ne Gündem Takipçileri için bu özel makale sonrası mutlaka denenmesi gereken zayıflamada büyük bir olumlu etkisi bulunan Mucize Kür için bağlantıya tıktık…

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.