Tansiyon Nasıl Dengelenir? Tansiyon Dengeleyici Kür

Tansiyon Nasıl Dengelenir? Tansiyon Dengeleyici Kür

Değişik renkte kocaman gül bezeri çiçekler açan hibiskus bitkisi estetik güzelliğinin yanında özellikle tansiyon hastalarına şifa veren özellikleriyle de tanınıyor. Doğanın bu güzel armağanı yüksek tansiyonu düşürüyor, düşük tansiyonları normal seviyesine çıkartıyor. Bazen Jamaika Gülü olarak da bulabilirsiniz. İsmi ne olursa olsun tansiyon dengeleyici kür içindeki temel bitki olarak konunun uzmanı Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından özellikle tavsiye ediliyor.


-------- Sponsorlu --------

Hibiskus Çayı Nasıl Hazırlanır?

Bir bardak sıcak suyun içine bir tatlı kaşığı kurutulmuş hibiskus bitkisi atın ve kaynatın. 5 dakika kaynaması yeterlidir. Sonrasında süzün ve ılıtın. Günde üç defa, sabah öğle ve akşam yemeklerinden iki saat kadar sonra bu çayı için. Ama her seferinde taze olarak hazırlayın, çayı bekletmeyin. Bitkinin tadı zaten mayhoştur, lezzetlidir. Bu yüzden şeker veya tatlandırıcı atmayın.


-------- Sponsorlu --------

Hastalanmayı Beklemeyin

Tansiyon sorunu vücudun verdiği bir ipucudur. Ama siz bu ipucunun atmasını, bir hastalık haline gelmesini beklemeyin. Özellikle yüksek tansiyona yatkınlığınız varsa dört ayda bir, yılda üç defa, bir ay düzenli içmek şartı ile hibiskus kürü uygulayabilirsiniz. Sonrasında bir ay ara verin. Bu, vücudunuzu rahatlatacak, kan basıncınızı dengeleyecektir. Kulak çınlamalarınız geçebilir. Tansiyon dengeleyici kür İbrahim Saraçoğlu tarafından bütün programlarında ve kitaplarında her zaman tavsiye edilen bir yöntem. Önleyici tedavi olarak düşünün. Zaten bitkilerden gelen sağlık konusunun amacı hastalıkları önlemek ve tedaviye yardımcı olmaktır.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.