Üveit Hastalığına Bire Bir İyi Gelen Kür

Üveit Hastalığına Bire Bir İyi Gelen Kür
Ev Yapımı 28 Ağustos 2017 0 yorum

Gözlerin içinde yer alan damar tabakasının (üvea) iltihaplanması üveit hastalığı olarak tanımlanıyor. Üveit hastalığı nedir sorusuna yanıt veren bu cümleden başka hastalığın nedeni olarak parazitler, bakteri ve virüs gibi etmenler sayılıyor. Bazı ciddi hastalıklar da, örneğin Behçet hastalığı gibi, bu duruma yol açabiliyor.


-------- Sponsorlu --------

Her ne olursa olsun sonuçta gözlerle ilgili olduğu için ciddi ve önemli bir hastalık. Fakat doğal bir eczane olarak tanımlanan bitkilerin dünyasında bu hastalık için de destekleyici ve önleyici tedaviler mevcut. Üveit hastalığı kürü Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından hazırlandı.


-------- Sponsorlu --------

Üveit için İki Çeşit Çay Hazırlanıyor

Gözlerde aşırı kanlanmaya ve gözbebeği şeklinin bozulmasına yol açan üveit hastalığı için doktorumuz iki çeşit çay öneriyor. Dut kurusu ile limon melisa otu ve karabaş otunun karışımından hazırlayacağınız çaylar göz sağlığınızı yeniden kazanmanıza yardımcı olacaktır. Sıcak suda en fazla yedi dakika kaynatarak hazırlayacağınız bu çaylardan melisalı olanı akşamları yatmadan önce bir bardak, dut kurusu çayını ise sabahları ve akşamları olmak üzere, ikişer bardak için. Prof. İbrahim Saraçoğlu üveit hastalığı kürü size destek tedavisi sunacaktır.

Üveitte Yüzde Lekeler Olabilir

Üveit hastalığı sürecinde rosa (gül) hastalığı olarak bilinen yüz lekeleri oluşabilir. Bu durumda 1 tatlı kaşığı süpürge otu tohumunu havanda ezmeniz ve biraz suyla birlikte içmeniz de yarar sağlar. Sabahki çayınızdan yarım saat sonra bunu yapabilirsiniz.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.