Yağ Yakan Karanfilli Su Kürü Nasıl Uygulanır?

Yağ Yakan Karanfilli Su Kürü Nasıl Uygulanır?
Sağlık 17 Ağustos 2016 3 yorum

VÜCUDA FAZLA SIVI ALMAYA YARDIMCI, YAĞ YAKARAK ZAYIFLATAN KARANFİLLİ SU KÜRÜ TARİFİ

Ne Gündem – Günlük yaşantımızda fazla kilolarımızdan kurtulmak için çeşitli yöntemler deneriz. Zayıflamak için bu yolların sağlıklı olanı doğal yollar ve spor yapmaktan geçer. Tarifini paylaşacağımız Karanfilli Su (Karanfil, Zencefil ve Tarçın Kürü) ile bir hafta gibi kısa sürede 3 kilo zayıflamanız mümkün hale gelmektedir. Ayrıca Karanfil kürü, kilo vermeye yardımcı iken çeşitli sağlık sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır.


-------- Sponsorlu --------

Karanfilin mucize yararlarından faydalanmak hem de 1 Haftada 3 Kilo Vermek istiyorsanız Karanfilli Su Kürü tam sizlik. Evde hazırlayarak rahatlıkla uygulayabileceğiniz kür ile kısa sürede yağ yakıcı olması nedeniyle istenilen vücut hatlarına kavuşabileceksiniz.

Karanfilin – Karanfilli Suyun Faydaları

Karanfil ile hazırlayacağınız su, iyi bir antiseptik olduğundan vücutta bulunan zararlı mikropları temizleyerek toksinleri dışarı atılmasında etkin rol oynar. Karanfilli suyun bu özelliğinin yanı sıra mide bulantısı şikayetini ortadan kaldırır ve diş eti hastalığına faydası bulunan bir baharat türüdür. Ayrıca karanfil, idrar söktürücü ve zayıflatıcı özelliğinin olduğu unutulmamalıdır.


-------- Sponsorlu --------

Karanfilli Su ile 1 Haftada 3 Kilo Vermek Mümkün Mü?

Malzemeler: 

* Çubuk Tarçın (1 adet)

* Karanfil (1 Yemek Kaşığı)

* Zencefil kökü (1 Yemek Kaşığı)

* İki Su Bardağı Kaynar Su

Zayıflatıcı Karanfilli Su Nasıl Hazırlanır?

Yukarıda vermiş olduğumuz ölçülerde ki tüm malzemeler demlenecek kabın içerisine eklenir. Yapacağımız işlem çayı nasıl demliyorsak bu işlemi de aynı o şekilde yapacağız. Elde edilen Karanfilli suyu sabah – akşam öğünlerinden 30 dakika kadar önce içmeniz tavsiye edilir.

Başlıca Karanfilli Suyun Özellikleri; Tokluk hissi vermekte olup, Metabolizmayı hızlandırıcı özelliği vardır. Vücutta zamanla oluşan toksinlerin dışarı atılmasında önemli rol oynar ve yağ yakıcı özelliği mevcuttur. Bu kürü uygularken dikkat etmeniz gereken hususlardan en önemlisi, aşırı yağlı, bol şekerli ve hamur işlerinden uzak durmanız gerekmektedir. Eğer bu uyarımıza dikkat ederseniz belirtilen günde istenilen kiloya ulaşmak kaçınılmaz hal alacaktır.

Bu sağlıklı kür tarifi sonrasında Dr. Ayça KAYA hocamızın Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri için lütfen bağlantımıza tıklayınız.

3 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
  Zeynep Bozbay 4 Haziran 2017 - 15:25

  Bir yemek kaşığı ve bir yemek kaşığı karanfil çok fazla bence. Birer çay kaşığı olmalılardı. Ağzım yanıyo şu an ya

  Zeynep Bozbay 4 Haziran 2017 - 15:26

  Zencefil ve karanfil çok geldi bence

   Ne Gündem 24 Ağustos 2017 - 11:28

   Yağ Yakan Karanfilli su için Malzeme Miktarlarını tercihen artırabilir ya da azaltabilirsiniz. Sağlıcakla

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.