Zayıflatan Limonata Detoksu Tarifi

Zayıflatan Limonata Detoksu Tarifi
Güzellik 1 Eylül 2016 1 yorum

Dr. Gönül Ateşsaçan Tarifi ile 1 Haftada 6 Kilo Verdiren Limonata Kürü

Ne Gündem takipçilerine özel yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde bir hafta gibi kısa sürede 4-5 kilo vermenizi sağlayacak limonata detoksu diğer adıyla Limonata Kürü Dr. Gönül Ateşsaçan anlatımıyla ile bu haberimizde.


-------- Sponsorlu --------

Herkes diyet yapmadan kilo vermenin çeşitli yollarını aramaktadır. Eğer sizde sıkı diyetler, ağır sporlar işe yaramıyor, ne yaptıysam fazla kilolarımdan kurtulamıyorum diyorsanız bu haberimiz tam sizlere göre.

1 Haftada Mum Gibi Eriten Limonata Detoksu

2 hafta boyunca sadece ve sadece limonata diyetini öneren Dr. Ateşsaçan yağ yakmada rol alarak çok etkili olduğunu belirtmiştir. Bu arada sizler Limonata detoksu yaparken kesinlikle aç kalmayacaksınız.

Limonata Detoksu için Gerekli Malzemeler


-------- Sponsorlu --------

  • ½ Limon
  • Şekersiz marmelat (erik olabilir)
  • 1 çay kaşığı pul biber
  • Gün içerisinde tüketeceğimiz 3-5 porsiyon şekersiz meyve

Limonata Detoksu Nasıl Hazırlanır?

Limonata Detoksu

Limonata Detoksu

Sabahları kalkınca ilk işiniz, oda sıcaklığında bekletilmiş bir bardak suyun içerisine (300 ml) 10 damla kadar limonu damlatın, daha sonra içerisine yarım tatlı kaşığı marmelat ilave ederek iyice karıştırın. Son olarak Bir çay kaşığının ucu kadar çok acı olmaması için pul biberi serpiştirelim. Bu içecek metabolizma hızını oldukça hızlandıracaktır. Bu karşımı günlük 8 kez yapıp içilmesini tavsiye etmektedir. Bu içeceğin yanında da 5 porsiyon kadar şekersiz meyve tükettiğimizde hızlıca yağdan verilmeler başlayacaktır. Bu içeceği haftada 1-2 kez hazırlayıp içebilirsiniz.

Dr. Gönül Ateşsaçan, bizlerin yağsız, daha fazla kaslı ve daha fazla sağlıklı olmak istiyorsak düzenli proteinle beslenmemiz gerektiğini vurgulamıştır. Bu yüzden hafta boyunca ara öğünlerde sadece protein yani et, balık, tavuk, peynir ve yumurta tüketilmesi şarttır. Bunun yanında da haftada iki kez olmak şartıyla limonata Detoksu uygulanırsa sağlıklı kilo vermeniz kaçınılmaz olacaktır.

Limonata Kürü haberimizden sonra Dr. Ayça Kaya’nın anlatımıyla Metabolizma Diyeti Tarifi için lütfen bağlantıya tıklayınız.

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.