Zayıflatan Yeşil Elma Detoksu

Zayıflatan Yeşil Elma Detoksu
Güzellik 8 Eylül 2016 38 yorum

1 Hafta Kaç 6 Kilo Vermenin Yolları? 1 Haftada 6 Kilo Nasıl Verilir? Bir Haftada Mum Gibi Eriten ve Zayıflatan Yeşil Elma Detoksu Bu Haberimizde…

İstenmeyen kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız Dr. Gönül ATEŞSAÇAN özel bir tv kanalında zayıflatan yeşil elma detoksu tarifini izleyiciler ile paylaştı. Bu haberimizle yep yeni bir bedene yepyeni bir duruşa kavuşmak sadece bir haftanızı alabilir. Diyete gerek kalmadan ve spor yapmadan sadece hafta iki kez uygulayacağınız yeşil elma detoksu bu haberimizi mutlaka dikkatle takip ediniz.


-------- Sponsorlu --------

Yeşil Elma Detoksu

En zayıf kadın bile aynaya baktığı zaman fazla kilolarının olduğunu düşünmekten alıkoyamaz kendini. Kadınların mutsuzluk listesinin başında gelebilir fazla kilolar. Dr. Gönül Ateşsaçan, öncelikle zayıflamanın güzelliği kendimizi daha enerjik ve daha güzel hissetmeye yardımcı olduğu değinerek diğer taraftan da kilolar toksin ve zehrin etrafını yağ kaplayarak bizim kilo almamıza neden oluyor. Demek ki bu nedenle kilo hem sağlıksız bir görüntü meydana getirirken hem de organlarımızı yıpratmaya neden olmaktadır.

Herkes zayıf olmak ister ancak boğazı tutmam yememek insanlara zor gelen bir hadisedir. Bu nedenle Yeşil Elma Detoksu ile tok kalmayı ve kilo verme hedeflenmektedir. Kilo verirkende anlamadan acıkmadan kolay diyet yapmak herkesin tercihidir.


-------- Sponsorlu --------

Çok Kolay Yeşil Elma Detoksu için Gerekli Malzemeler

  • 3 adet Yumurta
  • 2 ya da 3 Elmanın Kabuğu
  • 7-8 adet Saplarıyla Maydanoz
  • 1 Adet dilimlenmiş limon (Kabuklu)
  • 3-4 adet çekilmemiş karabiber
  • 4 adet taze yaseminli yeşil çay
  • 1 adet Kabuklu Tarçın (Küflenmemiş)
  • 2-3 adet (Küçük dilimlenmiş Zencefil)

1 haftada 5-6 Kilo Verdiren Yeşil Elma Detoksu Tarifi

Kesinlikle yeşil elma ile yapacağımız kür ile belirtilmelidir ki bu formülle aç kalmadan zayıflayacaksınız. Bu tarifin temelini yumurta oluşturmaktadır. Sadece bütün gün 3 adet haşlanmış yumurta yenilmelidir. Sabah 1, öğlen 1 ve akşam 1 olmak üzere toplam 3 yumurta yenilmektedir. Bu detoksun tek katı maddesi yumurta ama asıl kilo verdiren yeşil elma karışımıdır. Gün içerisinde içeceğimiz Yeşil Elma Detoksu bir gece önceden kaynatıp hazır edilmesi gerekmektedir. Bunun üzerine bolca bitki çayı içilebilmektedir. Bir tencerenin içerisine 2 ya da 3 yeşil elmanın kabuğu konulur. Daha sonra içerisine maydanoz ve limon atılır. Çok acı olmaması için belirtilen miktarda karabiber ve mutlaka taze yaseminle yeşil çay atılır. Bilindik bir aktardan küflü olmayan ve tok tutma özelliği sahip çubuk tarçını atıyoruz. Daha sonra  üzerini kaplayacak kadar yaklaşık 1,5 lt su katılır ve kaynatılır. Soğuyan bu karşım günde en az 1,5 litre tüketilmelidir. Yeşil Elma Kürü, karaciğerden toksin atmamızı yağ atmamızı sağlarken çok kolay gün içerisinde toksin atmamızı sağlayacaktır.

Yeşil Elma Detoksu Hangi Sıklıkta Yapılmalıdır?

Haftada bir ya da iki defa yapılması durumunda çok kolay kilo vermek mümkün olacaktır. Ayda 4-6-8 kez yapılabilir. Ama üst üste yapılmaması tavsiye edilmektedir. Yani arada bir gün ara vermekte fayda vardır.

Meyvesiz Kesinlikle Yaşayamam Diyenler

Dr. Gönül Ateşsaçan, ben gün içerisinde yumurtayı yersem ve bu suyu içebilirim ancak çok acıkırım diyenler olursa bunun yanında şekersiz meyve tüketmelerini tavsiye etmektedir. Mevsimine göre şekersiz meyveler şeftali, nektarin ve kayısının sertleri gün içerisinde 4-5 porsiyon tüketebilirler.

Zayıflatan bu tarifimizden sonra yine aynı etkiyi gösteren Dr. Gönül Ateşsaçan tarifi ile Zayıflatan Limonata Detoksu Tarifi için lütfen bağlantıyı tıklayınız.

38 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.