Zayıflatan Yeşil Kahveli Ananas Sirkesi

Zayıflatan Yeşil Kahveli Ananas Sirkesi
Ev Yapımı 17 Ağustos 2016 1 yorum

Kilo Verdiren, Yağ Yakan, Vücudu Forma Sokan, Zayıflamaya Birebir Yeşil Kahveli Ananas Sirkesi Tarifi Bu Haberimizde…

Fazla kilolarından kurtularak zayıflamak isteyen herkesin kullanabileceği çok faydalı Ananas Sirkesi Nasıl Yapılır?


-------- Sponsorlu --------

Doktor Feridun KUNAK, ananas sirkesinin mutlaka yapılması gereken önemli bir nimet olduğu ve diğer sirkeler gibi mideyi yakmadığı belirtmiştir. Mide şikayeti olan kişilerin rahatlıkla içebileceği ananas sirkesini, yine sıkıntısı olan kişileri yoğurt ile karıştırarak tok karnına içmelerini tavsiye etmektedir.

Yeşil Kahveli Ananas Sirkesi için Malzemelerimiz:

  • 2 orta büyüklükte Olgun Ananas
  • 1 Çay Bardağı Üzüm Sirkesi
  • 1 Yemek K. Kaya Tuzu
  • 1 Fincan Yeşil Kahve
  • 1 Fincan Yeşil Çay
  • 4 Lt Su

Ananas Sirkesinin Yapılışı

Ananasları bir çok marketler doğrayarak vermektedir. Doğratıp doğratmamak sizin tercihinize kalmıştır. Ananasın esas ana maddesinin kabukta olduğu kanıtlanmıştır. O yüzden sirke yapımında ananasın kabuklarını kullanacağız sakın atmayınız. Yalnızca üst çiçek kısmını çöpe atıyoruz kabuklarını muhafaza ediyoruz. Ananası güzelce yıkayıp kabuklarını soyduktan sonra kabuklarını ve ananası ayrı kaplara dilimlenmiş küçük parçalar halinde koyuyoruz. Sonra 5 litrelik cam kavanozun içerisine ananasları elimizle iyice sıkarak atıyoruz. Ananasların üzerine belirtilen ölçüde klorsuz suyu aktarıyoruz. Daha sonra kaya tuzunu ve evde yapmış olduğunuz sirkesi maya sirkesi için yeni yapacağımız sirkenin içerisi ekliyoruz. Sonra metabolizmayı hızlandırıcı özelliği olan yeşil çay ve yeşil kahveyi suyun içerisine ilave ediyoruz. Tüm malzemeler buluştuktan sonra kabukları içerisine atıp tahta kaşık yardımıyla yeni sirke iyice karıştırılır. Ananas sirkesini yaptığımız cam kavanozun ağzı bir bez yardımıyla kapatılarak ılık bir ortamda 15-20 gün bekletilir. Sirkenin yapılış tarihi bir yere muhakkak not alınmalıdır. Dr. Feridun KUNAK hocamız en önemli sirkenin faydaları mikropları öldürmenin yanı sıra, İnsan vücudundan toksinleri atma özelliği var, ateş düşürücü özelliği var, saçlara çok faydalı olup canlılık ve parlaklık verir, kolesterolü düşürme ve aşırı terlemeyi engelleme özelliği vardır.


-------- Sponsorlu --------

ananas-sirkesi-nasil-yapilirAnanasın içerisinde ki bromali denilen madde kilo vermeye faydasının yanı sıra alerjiye de iyi gelir ve iyi bir ödem attırıcı olduğu bilinmelidir.

Dr. Feridun Kunak hocanın Bağırsak Parazitlerine Birebir Kayısı Sirkesinin Yapılışı için lütfen bağlantıya tıklayınız.

1 yorum yapılmış. Sende yorum yap

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.