Eklem Ağrılarına İyi Gelen Kür

Eklem Ağrılarına İyi Gelen Kür

Eklemlerimde Ağrı Var, Varislerim Var, Romatizmam Var Diyenler Eklem Ağrılarına İyi Gelen Kür Muhakkak Denenmelidir…

Serap Kunak anlatımıyla, eklem ağrılarına iyi gelen kür hem de bağışık sistemini kuvvetlendirmeye yardımcı olur. Dr. Feridun Kunak, kişinin ailesin de kansere yakalanan varsa illa kendisinin de kanser olacağı anlamına gelmediğini üstüne basa basa vurgulamıştır. Kanser riskinin ortadan kalkması için herkesin kendine iyi bakması, iyi beslenmesi, uyku düzenine dikkat etmesi ve gerekli kontrollerin yapılmasına işaret etmiştir. Şimdi sıra geldi sizlere kanser hastalığına karşı zerdeçallı eklem ağrılarına iyi gelen kür tarifini vermeye.


-------- Sponsorlu --------

Eklem Ağrılarına İyi Gelen Kür Nasıl Yapılır?

Eklem Ağrılarına İyi Gelen Kür

Eklem Ağrılarına İyi Gelen Kür

Öncelikle bir fincan zeytin yağını tavada hafifçe ısıtalım. İçerisine bir çorba kaşığı kadar zerdeçal konulur. Daha sonra bir tatlı kaşığı karabiber ilave edilir ve yakmadan iyice bir müddet karıştırılır. Yaklaşık 45 sn kadar karıştırılır. Derin bir kabın içerisine bir kase kadar yoğurt ilave edilir ve üzerine hazırlamış olduğumuz karışımın hepsi aktarılır. İyice karıştırdıktan sonra ister öylece yiyebilir, isterseniz de soslara, yemeklere ve çorbalara da katabilirsiniz.


-------- Sponsorlu --------

Varis İçin Masaj Yağları

Varis hastalığına da değinecek olursak, varis olmayalım, kılcal varislerimiz toparlansın diye  varisli bölgeyi rahatlatmak için bir çorba kaşığı ozon yağı, at kestanesi yağı ve portakal yağı bir kasenin içerisinde karıştırılır. Bu yağ varisli bölgeye sürülür. Daha sonra elimizle ayak bileğinden başlayarak yukarıya doğru sıvazlayarak bir müddet masaj yapılır.

Bu haberimizden sonra Dr. Feridun KUNAK’ın varis tedavisinde önemli rol oynayan At Kestanesi Yağının Tarifi ve Kullanımını öğrenmek için bağlantıya tıklayınız.

5 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
  Mehmet 27 Mart 2017 - 23:18

  Bu kürü ne kadar yapacağız
  Akşam veya sabah aç karnınamı yoksa tokmu yenecek . Teşekkürler.

   Ne Gündem 29 Mart 2017 - 13:52

   Mehmet bey eklem ağrılarına iyi gelecek kür tarifini 1 hafta düzenli yapmalısınız. Ayrıca tok karnına ya da aç karnına kullanmanız önemli değildir. Sağlıklı günler

  Sema 28 Mayıs 2017 - 22:24

  Bu kürü kaç günde bitiricez bir kase yoğurdu

   Ne Gündem 31 Mayıs 2017 - 13:09

   Günlük kullanıma uygundur Sema Hanım.

   Ne Gündem 24 Ağustos 2017 - 11:31

   Eklem ağrılarına iyi gelen kürü 2-3 gün içerisinde tüketmelisiniz. daha sonra ara vererek ağrılarınız devam etmesi durumunda hafta başında tekrar yapabilirsiniz. Faydasını mutlaka göreceksiniz…

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.