MS sağlığı için Saraçoğlu Tavsiyeleri

MS sağlığı için Saraçoğlu Tavsiyeleri
Sağlık 27 Ağustos 2017 0 yorum

Belden alınan omurilik sıvısı ile teşhis edilen ve kısaca MS hastalığı olarak adlandırılan Multipl Skleroz bağışıklık sisteminin bir anomali sonucu sinir koruyucu doku diye bilinen miyeline saldırması ile ortaya çıkıyor. Sonuçta düzgün yürünemiyor, kaslar aşırı zayıflıyor, görme bozuklukları başlıyor. MS sağlığı için öneriler nedir dendiği zamansa birinci sırada tıbbi tedavinin geldiğini ısrarla belirtelim.


-------- Sponsorlu --------

Destek ve önleme tedavileri için bitkisel çözümler sunan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu da bu konunun altını çiziyor ve doktor tarafından verilen ilaçların mutlaka düzenli kullanılmasını söylüyor.

MS için Bitkisel Öneriler

Bunun yanında bitkisel kürler ile hastalık sırasında gelen atakların şiddetini azaltabilir, atak arası süreyi uzatabilirsiniz. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu MS sağlığı için öneriler konusunda bu bitkisel kürleri şöyle sıralıyor;


-------- Sponsorlu --------

1- Bir yemek kaşığı Anadolu buğdayını bir bardak suda kaynatın. Suyunu süzün ve ılıtın. Her defasında taze hazırlanmak üzere bir ay boyunca günde bir bardak olmak üzere için.

2- Gene bir ay süreyle günde bir bardaktan kırkkilit otu çayı demleyin ve akşamları için.

Anadolu Buğdayı Nedir? Anadolu Buğdayı Nerede Bulunur?

Modern dünyada bir sürü gıdanın genetiği ile oynandı. Anadolu buğdayı ise bu uygulamaya dahil olmayan, kısırlaştırılmamış buğday olarak geçiyor. İşte Anadolu buğdayı nedir sorusu bu doğal buğday çeşitlerimizden biri olarak yanıtlanıyor. MS hastaları için de destekleyici bir bitkisel tedavi yaratıyor.

Yorum Yapmak İster misiniz?

İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.